صنعت نفت، قربانیِ خشم تراکتور/ پرشورها برای استقلال خط و نشان کشیدند

تهران- ایرنا- تراکتور با سه گل از سد میهمانش صنعت نفت گذشت و شکست هفته اول مقابل گل‌گهر را جبران کرد و آماده‌ جدال با استقلال شد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های تراکتور تبریز و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶ به وقت تهران در ورزشگاه بنیان‌دیزل تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم میزبان با سه گل به پیروزی دست پیدا کرد.

پیمان بابایی در دقیقه ۹ زننده گل اول این مسابقه بود. پاس پشت مدافعان اکبر ایمانی به مدافع صنعت نفت رسید اما تعلل به وجود آمده این فرصت را به پیمان بابایی داد تا با یک توپ‌ربایی با دروازه‌بان تک به تک شود و توپش را به قعر دروازه برسد.

مهاجم گلزن تراکتور در دقیقه ۸۶ نیز موفق شد یک بار دیگر برای تیمش گلزنی کند و خیالشان را از بابت برد راحت کند. پیش از پایان مسابقه بود که سامان نریمان‌جهان در دقیقه ۹۴ گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا تفاضل گل پرشورها صفر شود.

با این برد شاگردان فیروز کریمی باخت سنگین هفته اول مقابل گل‌گهر سیرجان را به دست فراموشی سپردند و سه امتیازی شدند.

در سوی مقابل صنعت نفت هم در غیاب علیرضا منصوریان یک باخت دیگر را متحمل شد تا با صفر امتیاز در پایین جدول رده بندی قرار بگیرد. تراکتور با روحیه‌ خوب خودش را مهیای جدال برابر استقلال در هفته سوم خواهد کرد.

ترکیب ابتدایی صنعت نفت:

احمد گوهری، میثم تهیدست، رضا یزدان‌دوست، امید خالدی، فاخر تهامی، فرزاد جعفری، عباس بوعذار، حکیم نصاری، محمدرضا غبیشاوی، طالب ریکانی، شروین بزرگ.

ترکیب ابتدایی تراکتور:

محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، عبدالله حسینی، پیمان بابایی، محمد قادری، محمد عباس زاده، شاهین ثاقبی، آرش قادری و عبدالله ناصری.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha