سرمربی تیم فجر: اگر مشکل تیم من هستم، می‌روم
علی اصغر کلانتری سر مربی تیم فجر

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز با بیان اینکه اجازه ندادند سه بازیکن سرباز این تیم که در ترکیب اصلی بودند بازی کنند، اعلام کرد: اگر مشکل باشگاه فجرمن هستم، از این تیم می روم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اصغر کلانتری پس از شکست تیمش در کنفرانس خبری که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، افزود: از سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر می خواهم که پیگیری کنند که چرا اجازه داده نشد سه بازیکن سرباز ما بازی نکنند.

وی اضافه کرد: ما تنها با ۱۳ بازیکن گرم کردیم و جالب اینکه پیش از شروع  بازی با گل گهر متوجه شدیم که سه بازیکن اصلی ما نمی توانند بازی کنند.

کلانتری گفت: پس از شنیدن اینکه سه بازیکن ما اجازه بازی دریافت نکردند، قلبم گرفت و چیزی نمانده بود که سکته کنم زیرا نبود این سه بازیکن در روحیه سایر بازیکنان تاثیر منفی گذاشت.

 کلانتری تاکید کرد: از زمانی که به تیم فجر آمدم هر روز یک مشکل برایم درست کردند، سال گذشته هم مقابل تیم ملوان انزلی در دسته یک اجازه ندادند بازیکن سرباز ما بازی کند، اگر مشکل من هستم که دست ها بالا می برم و از تیم جدا می شوم ،نمی دانم مسئله چیست ؟

وی بیان داشت: اگر از نظر فنی و تحت فشار به تیم حریف باخته بودیم به هیچ عنوان ناراحت نمی شدم، در نیمه نخست چند فرصت گلزنی داشتیم که از دست رفت و بر روی  یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم که حقمان باخت نبود.

مربی گل گهر سیرجان : بازی فیزیکی و پر برخوردی بود

مربی تیم گل گهر سیرجان هم گفت: همانگونه که پیش بینی می کردیم بازی مقابل فجر یک بازی فیزیکی و ُپر برخوردی بود.

 مجتبی سر آسیایی افزود: از نظر فوتبالی این بازی سبک و سیاق آن به لیگ برتر نمی خورد اما بازیکنان ما  تلاش خوبی کردند و توانستیم سه امتیازبگیریم.

وی در مورد تیم فجر هم گفت : آنها تیم بسیار خوبی دارند که در آینده یقه تمام تیم های بزرگ را خواهند گرفت.

خبرنگاران اجازه نداشتند وارد سالن کنفرانس شوند

بر اساس دستورسازمان لیگ، خبرنگاران در شیراز اجازه نداشتند وارد سالن کنفرانس شوند و پرسش های آنها با  پاسخ مربیان به وسیله فایل صوتی در اختیار خبرگاران قرار گرفت.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر عصر دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با یک گل مقابل تیم گل گهر سیرجان شکست خورد.

 در لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha