ترک تورین و کوچ به منچستر؛ آیا رونالدو تیشه به ریشه خود زده است؟

تهران- ایرنا- زمانی که کریستیانو رونالدو تابستان سال گذشته تصمیم به جدایی از بانوی پیر و پیوستن به منچستریونایتد گرفت، شاید در مورد این سناریو که شیاطین سرخ هم‌اکنون برای رستگاری از این مقطع پرچالش درحال تقلا است، آنطور که باید و شاید تامل نکرده بود.

شیاطین سرخ از هفت بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها تنها دو پیروزی به دست آورده و در حال حاضر در رتبه هفتم جدول رده‌بندی لیگ جزیره جای دارند.

آنها گرچه صدرنشین گروه دوم لیگ قهرمانان هستند اما برای رسیدن به این جایگاه هم مجبور شدند تا در دو دیدار خانگی برابر ویارئال و آتالانتا، به اصطلاح کامبک بزنند؛ این در حالی است که آنها در دیدار خارج از خانه برابر یانگ‌بویز نیز متحمل شکست شده بودند.

یکی از ضعیف‌ترین نتایج تیم تحت هدایت «اوله گانر سولسشر» حدود یک ماه پیش برابر وستهم تحت هدایت «دیوید مویس» با شکست خانگی یک بر صفر رقم خورد و به حذف آنان از جام اتحادیه انگلیس منجر شد. در ادامه نیز، با شکست پنج بر صفر شب گذشته (یکشنبه) برابر لیورپول، شرایط وخیم‌تر شد.

ترک تورین و کوچ به منچستر؛ آیا رونالدو تیشه به ریشه خود زده است؟

آغاز درخشان رونالدو در فصل جدید

رونالدو در آغاز بازگشت به اولدترافورد، درخشان ظاهر شد و در ۶ بازی ابتدایی در ترکیب شیاطین سرخ، پنج گل به ثمر رساند.

فوق ستاره پرتغالی در دومین حضور خود برای یونایتد مقابل نیوکاسل دبل کرد و در شکست دو بر یک برابر یانگ بویز نیز تک‌گل تیمش را به ثمر رساند؛ گل‌ تساوی‌بخش در پیرو دو بر یک یونایتد برابر وستهم و پیروزی‌بخش برابر ویارئال نیز توسط کاپیتان تیم ملی پرتغال برای شیاطین سرخ به ارمغان آمد.

ترک تورین و کوچ به منچستر؛ آیا رونالدو تیشه به ریشه خود زده است؟

رونالدو در مجموع در ۹ بازی فصل جاری، ۶بار برای یونایتد گلزنی کرده اما در جمع شیاطین سرخ به نظر هیچ بازیکن دیگری به عنوان مکمل وی وجود ندارد.

رونالدو دست تنها است و راه به جایی نمی‌برد

«برونو فرناندز» برای بازگشت به فرم ایده آل خود در تقلا است و «هری مگوایر» در گل‌هایی که یونایتد دریافت کرده، اشتباهات فاحشی را مرتکب شده و «جیدون سانچو» خرید جدید این تیم نیز، هنوز ندرخشیده است.

«پل پوگبا» در هدایت تیم در پست هافبک ناکام مانده و «رافائل واران» که در تابستان راهی اولدترافورد شده، به دلیل مصدومیت نیمکت‌نشین بوده و «مارکوس رشفورد» به‌تازگی و پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، به میادین بازگشته است.

پیوستن سانچو و واران این نوید را می‌داد که منچستریونایتد به یکی از مدعیان قهرمانی بدل شود اما باتوجه به شرایط کنونی آنان، به نظر شیاطین سرخ جایی در جمع مدعیان ندارند.

و حتی می‌توان این گزینه را هم در نظر گرفت که رونالدو با تصمیم به ترک تورین و کوچ به منچستر، اشتباه سختی را مرتکب شده است.

ترک تورین و کوچ به منچستر؛ آیا رونالدو تیشه به ریشه خود زده است؟

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha