تولید ۱۰ هزار محتوای قرآنی درحوزه قرآن و عترت آموزش و پرورش

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در حوزه قرآن و عترت این وزارتخانه در سال‌های گذشته بیش از ۱۰ هزار محتوای قرآنی تولید، تحویل و ارائه شده است.

علیرضا کاظمی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل قرآن، عترت و نماز، که میکائیل باقری جایگزین محمدرضا مسیب زاده افزود: حوزه قرآن، عترت و نماز آغاز خوبی داشته و مدیریت و رهبریت مسیب زاده در این حوزه بی‌نظیر بوده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، وی تصریح کرد: در این حوزه بیش از ۱۰ هزار محتوای قرآنی تحویل و ارائه شده است که این نشان دهنده برنامه ریزی خوب و دقیق مدیرکل سابق این مجموعه بوده و قابل تقدیر و ارزشمند است و این موضوع بیانگر پایان خوب کار وی است.

وی ادامه داد: خدمت در جمهوری اسلامی و نظام تعلیم و تربیت نعمت و خدمت در امور قرآنی، نعمتی مضاعف است. اگر کارها را برای خدا انجام دهیم، در مقابل آن خداوند هم به ما پاداش خواهد داد. احساس امنیت و آرامشی که در زندگی داریم، مطمئناً نمونه ای از پاداشی است که خداوند به ما عطا کرده است.

کاظمی افزود: در هر جایگاهی که قرار داریم باید خدا را شاکر باشیم خدمت در جمهوری اسلامی و نظام تعلیم و تربیت نعمت است و خدمت در امور قرآنی، نعمت مضاعفی است که خداوند نصیب هر کسی نخواهد کرد.

وی ادامه داد: حوزه قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و آقای مسیب زاده در دوران خدمت خود، خدمات بسیار ارزشمندی داشته است و باید تجلیل شود. ادامه این راه با بکارگیری نیروی مؤمن و متعهد در این جایگاه بسیار حائز اهمیت است، یکی از بهترین کارها، انتخاب انسان‌های شایسته برای ادامه مسیر است که برای ادامه مسیر در این حوزه، باقری را انتخاب کرده ایم. چرا که وی نعم البدیل اند و جوهره کار در این حوزه را دارند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با معرفی «میکائیل باقری» به عنوان مدیرکل جدید قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: باقری نیز به واسطه تجربه ای که با سالها کار در این حوزه کسب کرده است، می تواند از این پس این مسیر را دقیق و درست و به صورت تیمی و هماهنگ،ادامه دهد و امیدوارم با ادامه رویه های ارزشمند گذشته و تلاش برای استمرار برنامه های خوب به موفقیت های بزرگ برسد.

در این مراسم، طی حکمی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، میکائیل باقری، به عنوان مدیرکل جدید قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha