ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن در سیستان و بلوچستان ادامه دارد

زاهدان_ایرنا_ مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید مسکن در سامانه سمن در هفت شهر زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل با قوت ادامه دارد.

عطاء اله اکبری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متقاضیان این طرح می‌توانند از طریق سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی   saman.mrud.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.  

وی با بیان اینکه متقاضیان پس از ورود به سامانه باید گزینه «ثبت‌نام نهضت ملی مسکن» را انتخاب کنند ادامه داد: نام‌نویسی از متقاضیان این طرح از ۲۸ مهرماه آغاز شده و به مدت یکماه ادامه دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان 
خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست‌های مردمی در تلاش هستیم در شهرهایی از استان که امکان تامین زمین برای احداث واحدهای طرح جهش تولید مسکن وجود داشته باشد به فوریت اقدام کنیم تا شهروندان با مراجعه به سامانه نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری که تقاضا دارند از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش مسکن است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به دلیل وسعت زیاد دارای دو اداره کل مستقل راه و شهرسازی در شمال و جنوب است که شهرستان های سراوان، سیب و سوران، گلشن، مهرستان، خاش، تفتان، میرجاوه، زابل، زاهدان، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در محدوده تحت پوشش اداره کل راه و شهرسازی شمال این استان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha