۳ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 3088
کد خبر: 84517335
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بازگشایی حضوری مدارس در ونزوئلا

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری ونزوئلا بازگشت به کلاس‌های درس حضوری این کشور را از امروز (دوشنبه ۲۵ اکتبر/۳ آبان) همراه با اتخاذ تدابیر بهداشتی تایید کرد تا این اقدام در میان عزیمت آرام همه‌گیری کووید۱۹، بازگشتی مسئولانه و ایمن باشد.

به گزارش ایرنا از نشریه اولتیماس نوتیسیاس ونزوئلا، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا با اعلام این خبر تاکید کرد که امکانات مدارس، دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها با حمایت جوامع سازمان یافته کشور و نهادها و شوراهای شهری در جهت دستیابی به این هدف، بهبود یافته اند.   

رئیس دولت ونزوئلا در همین راستا، معلمان و اساتید و دانشجویان را به رعایت تدابیر بهداشتی در تمام مراکز آموزشی کشور فراخواند تا بازگشتی مطمئن و رضایت بخش به دور از شیوع بیماری همه گیر به کلاس های حضوری تضمین شود و همزمان در جهت پیشبرد اهداف واکسیناسیون کرونا انگیزه بخشی شود.

دولت ونزوئلا برای بازگشت حضوری به کلاس ها، اقداماتی مانند واکسیناسیون دسته جمعی کادر آموزشی، دوره های آماده سازی و توانبخشی، زیباسازی و ضدعفونی مدارس کشور و ... را به اجرا درآورده بود.

پس از ماه‌ها تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا و همزمان با پیشبرد واکسیناسیون عمومی در کشورهای آمریکای لاتین، مقامات ونزوئلا اقدام به بازگشایی مدارس به شکل حضوری همراه با اعمال برخی تدابیر بهداشتی لازم کردند. ‌

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha