واحد عمده فروشی چای در آذربایجان‌شرقی ۲۵ میلیارد ریال جریمه شد

تبریز - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر بیشترشدن نظارت‌های سیستمی و میدانی به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، از جریمه ۲۵ میلیارد ریالی یک واحد عمده فروشی چای به دلیل عدم رعایت ضوابط قیمت‌گذاری در استان خبر داد.

یوسف پایدار روز دوشنبه با اشاره به ضرورت رعایت ضوابط قیمت گذاری و همچنین قانون نظام صنفی، اظهار کرد: برای این واحد عمده فروشی به دلیل عدم رعایت ضوابط قیمت گذاری در عرضه بیش از ۳۳ تن چای، پرونده تخلفاتی تشکیل و رأی قطعی صادر شد.

وی افزود: اقدامات نظارتی این سازمان برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان با استفاده از سامانه های جامع انبار و تجارت با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاه های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد می شود.  

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور گزارش ها و شکایت های خود، از طریق سامانه این سازمان و تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری منعکس کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha