۳ آبان ۱۴۰۰، ۱۲:۳۵
کد خبرنگار: 851
کد خبر: 84517007
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای هسته مرکزی گروه‌های نمایشی گیلان می توانند نامزد انتخابات شوند

رشت – ایرنا – معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اعلام صدور فراخوان اعلام نامزدی در انتخابات هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان، گفت: تنها اعضای هسته مرکزی (هیئت مدیره) گروه‌های دارای پروانه نمایش می‌توانند به عنوان نامزد انتخابات ثبت نام کنند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ،سید امیر مصباح با اشاره به در پیش بودن برگزاری دور جدید انتخابات انجمن هنرهای نمایشی گیلان، افزود: انجمن هنرهای نمایشی یکی از فعال‌ترین انجمن‌های هنری گیلان است که در زمان حاضر  دارای ۳۸ گروه نمایشی ثبت شده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام کنندگان باید با ارائه مدارک شناسایی و رزومه فعالیت، برای ثبت‌نام و انجام مراحل تأیید صلاحیت فردی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی (کارشناس مسئول نمایش) و یا دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان مراجعه کنند.

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه انتخابات انجمن هنرهای نمایشی هر دو سال یک بار برگزار می‌شود، تصریح کرد: هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی گیلان دارای پنج عضو اصلی و یک بازرس است.

مصباح با بیان اینکه بعد از برگزاری این دوره از انتخابات اقدامات لازم برای ثبت این انجمن به عنوان مؤسسه فرهنگی هنری استانی انجام می‌شود، ادامه داد: این تغییر شکل فعالیت انجمن‌ها به واسطه تغییرات و بازنگری‌های انجام شده در اساسنامه است.

وی یادآور شد: علاقه مندان به حضور در این انتخابات فقط تا دهم آبانماه جاری فرصت دارند تا اعلام نامزدی کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراجعه نمایند.
 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha