«ببو» به صحنه تئاتر باز می‌گردد

تهران- ایرنا- نمایش «ببو» که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود از نهم آبان ماه به روی صحنه باز می‌گردد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی گروه، نمایش ببو که از چهارم‌خردادماه ۱۴۰۰ با طراحی، نویسندگی و کارگردانی مهیار شیروانی در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت، پس از یک هفته اجرا به دلیل شیوع کرونا متوقف و اکنون با بهبود شرایط، مجددا از نهم آبان‌ ماه ۱۴۰۰ اجراهای خود را ادامه می‌دهد.

در خلاصه این نمایش که ژانر کمدی دارد، این گونه آمده است: در یکی از روزهایی که خانه‌ خالی است و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیاء باستانی، در زیر زمین خانه‌شان گروگان گرفته. ناگهان مادرش به خانه باز می‌گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبه‌رو می‌شود. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت‌ترین کار است، باموانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می‌شوند.

بازیگران این نمایش ۸۰دقیقه‌ای (به ترتیب الفبا) عبارت از؛ پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور و مسعود رمضانی هستند.

همچنین از دیگر عوامل این گروه نمایشی می‌توان به مجری طرح: محمد گودرزیانی، طراح نور: رضا خضرایی، ‎طراح گرافیک: محمدصادق زرجویان، طراح گریم: مریم سالاروند، مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا، موسیقی: پوریا مهدی، گروه کارگردانی:ایمان حسینی و دانیال کریمی، ‎مدیر اجرا: محمدرضا اربابی‌نیا، مدیر روابط‌عمومی: امیر قالیچی و ‎مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر این نمایش را بر عهده دارد.

مهیار شیروانی که در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش یه هفته بعد هفته قبل و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه جنگل آسفالت را دارد، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز همهگیری بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش ببو را آغاز کرده بود.

پیش فروش تخفیف دار نمایش ببو از جمعه ۳۰ مهر آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha