۴ آبان ۱۴۰۰،‏ ۷:۵۸
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84516888
۱ نفر

برچسب‌ها

تلاش ملوان برای صدرنشینی در نیم فصل اول

رشت - ایرنا - تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب نتیجه مساوی خارج از خانه برابر شهرداری همدان، هم اینک به پیروزی خانگی در هفته سوم و صدرنشینی در لیگ فکر می کند تا کار را برای خود در نیم فصل دوم راحت تر سازد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور انجام شد که در حساس ترین بازی این هفته، تیم های فوتبال شهرداری همدان و ملوان بندرانزلی در همدان به مصاف هم رفتند.

در جریان این مسابقه، تلاش ۲ تیم برای به ثمر رساندن گل بی ثمر ماند و سرانجام این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت تا حساس ترین بازی این هفته، بدون رد و بدل شدن گلی، با نتیجه مساوی خاتمه یابد.

کسب نتیجه مساوی در این دیدار برای تیم ملوان بندرانزلی ارزنده بود زیرا این تیم در یک بازی خارج از خانه رو در روی تیم شهرداری همدان که از مدعیان قهرمانی و صعود محسوب می شود قرار گرفت که به طور حتم این مساوی ارزشمند، در هفته های آینده می تواند تاثیر مثبتی برای ملوان داشته باشد.

البته در طول این مسابقه، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بیشتر سعی در کنترل بازی داشت و با یک دفاع منظم ، چشم به ضد حملات دوخته بود و در دقایقی از بازی نیز، تیم برتر میدان بود، اما سرانجام این مسابقه با نتیجه مساوی خاتمه یافت تا ملوانان یک امتیاز شیرین از این بازی سخت خارج از خانه را کسب کنند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم فوتبال شهرداری همدان در اولین دیدار در رقابت های فصل جاری لیگ دسته یک کشور، در یک بازی خارج از خانه با نتیجه چهار بر صفر پیروز شد و نشان داد که عزم خود را برای صعود به رقابت های لیگ برتر در فصل جاری جذب کرده است.

اما همدانی ها در دیدار خانگی خود برابر ملوان بندرانزلی ره به جایی نبرد و سرانجام به نتیجه مساوی رضایت داد تا هر یک از ۲ تیم، یک امتیاز از این دیدار را کسب کنند و با کسب چهار امتیاز در رتبه های بالای جدول رده بندی قرار داشته باشند.

ملوان بندرانزلی با این دیدار حساب شده که توانست تیم همدانی را در خانه متوقف کند و همچنین پیروزی این تیم در هفته نخست که با نتیجه ۲ بر صفر برابر آرمان گهر به دست آمد، نشان می دهد که انزلی‌چی های با آمادگی خوبی گام به رقابت های فصل جاری گذاشته است.

با این وجود هم اینک هواداران ملوان بندرانزلی انتظار دارند که این تیم با پیروزی در دیدار خانگی خود ، همچنان روند رو به رشدش را در رقابت های فصل جاری ادامه دهد و از همین ابتدای لیگ بتواند امتیازات لازم را جمع آوری کند چون امتیازات اول فصل بسیار برای هر تیمی بسیار مهم و واجب است.

نتایج قابل قبول نمایندگان گیلان در هفته دوم لیگ دسته یک

سوی دیگر گیلان تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده استان در لیگ دسته اول کشور طی هفته دوم این رقابتها در دیداری خانگی که در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که در نهایت با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست دهد تا اولین پیروزی خود را برای این رقابت ها تجربه کند.

شهرداری بندرآستارا در هفته نخست رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول کشور در دیداری خارج از خانه برابر خیبر خرم آباد قرار گرفته بود که در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریفش شد.

با توجه به نتایج کسب شده در هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، نمانیدگان گیلان در این هفته نتایج قابل قبولی را کسب کرده و به یک پیروزی خانگی و به یک تساوی ارزشمند خارج از خانه دست یافتند.

تا پایان هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب چهار امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار دارد و تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا نیز با کسب سه امتیاز، در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار دارد.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزاداگان، ۱۸ تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی و شهرداری بندرآستارا نماینگدان گیلان در این لیگ هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha