آغاز ثبت‌نام متقاضیان انتقال در دانشگاه‌های علوم پزشکی از امروز

تهران- ایرنا- متقاضیان انتقال و میهمانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور برای نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از امروز سوم آبان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش روز دوشنبه گروه آموزش ایرنا، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بر اساس برنامه زمانی فعال می شود و لازم است نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه‌های زمانی اقدام شود.

ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه‌های مبداء و بارگذاری مدارک لازم از امروز دوشنبه سوم آبان ماه آغاز و تا روز پنج شنبه ششم آذر ۱۴۰۰ ادامه دارد. همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو از روز شنبه ۶ آذر آغاز و تا روز پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰  ادامه دارد.

شنبه ۲۰ آذر تا شنبه چهار دی ۱۴۰۰ فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء به اتمام می‌رسد. همچنین بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو یکشنبه ۵ دی آغاز و تا روز یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ادامه دارد.

بر این اساس فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد از روز دوشنبه ۲۰ دی ماه آغاز و تا شنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha