رقابت سختی در مسابقات جهانی پیش روی بوکسور چهارمحال‌ و بختیاری است

شهرکرد - ایرنا - ملی‌پوش سابق تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ورزشکاران اروپایی از جمله حریفان اصلی علی جمالی بوکسور چهارمحال و بختیاری در مسابقات جهانی صربستان به شمار می‌روند، تصریح کرد: جمالی در قرعه اول بازی سختی پیش رو دارد.

صادق فرج‌زاده روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: قرعه اول علی جمالی در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان در صربستان به یک ورزشکار اهل رومانی خورده است و از آنجایی که اروپایی‌ها در وزن‌های بالا صاحب عنوان هستند، این ملی‌پوش اهل چهارمحال و بختیاری باید با قدرت بیشتری پا به میدان مسابقه بگذارد.

وی با بیان اینکه جمالی به خوبی توانسته است خود را در جمع اعضای تیم ملی ثابت کند، تصریح کرد: پوشیدن پیراهن تیم ملی کار بزرگی است و با شجاعتی که از جمالی سراغ دارم امید بسیاری است که وی بتواند بازی نخست را با پیروزی سپری کند.

فرج‌زاده یادآور شد: در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان ۳۲ بوکسور در وزن علی جمالی برای رفتن روی رینگ آماده شده‌اند که با توجه به اینکه این وزن به تازگی به جمع اوزان بوکس اضافه شده است باید منتظر اتفاقات جدول بازی‌ها ماند تا بتوان به‌ درستی درباره وضعیت این ورزشکار ملی‌پوش در این مسابقات صحبت کرد.

به گزارش ایرنا، علی جمالی بوکسور ۸۶ کیلوگرم چهارمحال و بختیاری به عنوان عضو تیم ملی ایران در مسابقات بوکس قهرمانی جهان در صربستان حضور دارد که در قرعه نخست با هدایت علیرضا استکی سرمربی تیم ملی در برابر حریفی از رومانی روی رینگ خواهد رفت.

در این دوره از رقابت‌های جهانی ۶۰۰ بوکسور حضور دارند و تیم ملی ایران با ۱۰ ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده است.

علی جمالی سابقه قهرمانی چندین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان و همچنین کسب مدال برنز جام احمد کومرت ترکیه را در کارنامه افتخارات ورزشی خود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha