تیم کشتی استان مرکزی به مسابقات لیگ برتر کشور اعزام شد

اراک - ایرنا - دبیر هیات کشتی استان مرکزی گفت: تیم کشتی این استان با عنوان تیم «فرم‌دما» نخستین بار برای شرکت در مسابقات لیگ برتر کشتی بزرگسالان‌ کشور به استان البرز اعزام شد.

«ابوالفضل علی‌بیگی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۱۰ کشتی‌گیر در قالب تیم کشتی استان مرکزی با سرمربیگری «داود شادالله»، مربیگری «علی آرین»، «ابوالفضل علی‌بیگی» و «مهرداد جعفری» و سرپرستی «غلامرضا خزایی» به مسابقات لیگ برتر کشور اعزام شده است. 

وی ادامه داد: نخستین بار است که تیم کشتی استان مرکزی در رقابت‌های لیگ برتر وارد شده و تمامی کشتی‌گیران این تیم از وضعیت روحی و جسمی ایده آلی برخوردار هستند. 

دبیر هیات کشتی استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مسابقات لیگ‌برتر کشتی کشور در سال جاری به‌صورت متمرکز برگزار می‌شود و تیم کشتی استان مرکزی به همراه تیم‌های شهید صفرزاده تهران، جوانان البرز و دانشگاه آزاد قائم شهر در گروه ج این مسابقات قرار دارد. 

علی‌بیگی بیان کرد: دور رفت این مسابقات در شهر کرج و دور برگشت نیز آذرماه امسال در شهر قائمشهر برگزار می‌شود. 

وی یادآوری کرد: با توجه به اینکه شرکت فرم ‌دمای اراک حمایت مالی تیم کشتی استان برای حضور در مسابقات لیگ‌برتر کشتی کشور را بر عهده گرفته، این تیم با نام این واحد تولیدی در این مسابقات شرکت می‌کند. 

بیش از ۸۰ هزار ورزشکار استان مرکزی در ۴۷ هیات ورزشی سازماندهی شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha