پیروزی قهرمان آسیا و دیگر مدعیان در هفته اول لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی تیم‌های مدعی آغاز شد. قهرمان ایران و آسیا در این هفته به‌سختی از سد حریف خود گذشت.

به گزارش ایرنا، هفته نخست لیگ برتر والیبال ایران امروز (یکشنبه) با ۷ بازی در شهرهای مختلف برگزار شد. تیم‌های پیکان، سپاهان، هراز، شهرداری ارومیه، شهداب، شهرداری ورامین حریفان خود را شکست دادند.

در نخستین و حساس‌ترین بازی هفته، تیم پیکان پرافتخارترین تیم تاریخ مسابقات با نتیجه سه بر یک مقابل سایپا پیروز شد. پیمان اکبری که پس از چند سال دوری دوباره هدایت تیم پیکان را برعهده گرفته است در این مسابقه ست اول را به حریف واگذار کرد اما در سه ست بعدی به پیروزی رسید تا در گام نخست به سه امتیاز شیرین برسد.

تیم‌های مدعی سپاهان و هراز هم در خانه خود به ترتیب با نتایج سه بر یک و سه بر ۲ مقابل تیم‌های تازه‌صعودکرده مس رفسنجان و پاس گرگان پیروز شدند.

شهداب یزد تنها تیمی بود که در این هفته به پیروزی سه بر صفر دست یافت. این تیم در سالن اختصاصی خود با شهرداری گنبد روبرو شد و با از دست ندادن حتی یک ست، صدرنشین هفته نخست لیگ برتر لقب گرفت.

در آخرین مسابقه هفته هم تیم فولاد سیرجان قهرمان ایران و آسیا به زحمت و با نتیجه سه بر ۲ مقابل آذرباتری ارومیه به پیروزی رسید. فولاد در این هفته نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و به دلیل آماده‌نبودن سالن سیرجان مجبور شد در سالن فدراسین والیبال از حریف خود میزبانی کند.

نتایج کامل مسابقات هفته نخست لیگ برتر والیبال

شهرداری ورامین ۳ - راه‌یاب ملل مریوان ۱ (۲۳-۲۵ / ۲۵-۱۹ / ۲۷-۲۵ / ۲۵-۱۹)

سپاهان اصفهان ۳ - مس رفسنجان ۱ (۲۵-۱۸ / ۲۰-۲۵ / ۲۵-۱۶ / ۲۶-۲۴)

هراز آمل ۳ - پاس گرگان ۲ (۲۵-۲۰ / ۲۵-۲۱ / ۲۳-۲۵ / ۲۳-۲۵ / ۱۵-۱۲)

سایپا تهران ۱ - پیکان تهران ۳ (۲۵-۱۹ / ۲۳-۲۵ / ۲۳-۲۵ / ۲۵-۲۷)

شهرداری ورامین ۳ - هورسان رامسر ۲ (۲۵-۲۰ / ۲۲-۲۵ / ۲۵-۲۷ / ۲۵-۲۲ / ۱۵-۱۰)

شهداب یزد ۳ - شهرداری گنبد صفر (۲۵-۱۶ / ۲۶-۲۴ / ۲۵-۲۲)

فولاد سیرجان - آذرباتری ارومیه (۲۲-۲۵ / ۲۵-۲۰ / ۲۵-۱۹ / ۲۰-۲۵ / ۱۵-۱۰)

هفته دوم لیگ برتر والیبال چهارشنبه پنجم آبان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha