درصورت رفع نشدن مشکلات نفت مسجدسلیمان باید به فکر سقوط نکردن باشیم

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: درصورت رفع نشدن مشکلات تیم تا سه هفته دیگر باید به فکر سقوط نکردن به لیگ پایین تر باشیم. 

به گزارش ایرنا حمیدرضا عبدالهی یکشنبه شب در نشست خبری پس از بازی با سپاهان اظهارداشت: همانگونه که پیش بینی می‌کردیم امروز شاهد مسائل دردناکی در فوتبال بودیم و بازیکنان ما ۲۰ دقیقه پشت در ورزشگاه معطل شدند.

وی افزود: تیم سپاهان ۱۵ دقیقه زودتر از ما وارد ورزشگاه شد و تمرین نکردن بازیکنان ما باعث شد که نیم ساعت اول بازی را از دست بدهیم.

مربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه نیمه دوم بهتر شدیم و بازی را کنترل کردیم، گفت: نمی‌دانم درخصوص مسائل فنی چه بگویم؛ معتقدم ابتدا باید مشکلات ما حل شود.

وی افزود: در حال حاضر تیم‌های لیگ دسته دومی دکتر و فیزیوتراپ دارند اما نفت مسجدسلیمان از این امکانات محروم است و مربی تیم کار دکتر را انجام می دهد.

عبدالهی بیان کرد: مشکلاتی در تیم وجود دارد که روح و روان ما را اذیت می‌کند و همین موارد علت باخت امروز ما بود در حالیکه می توانستیم بهتر باشیم‌.

وی افزود: اگر چه آقای کمالوند اعلام کرده که از تیم استعفا نمی‌دهد ولی مردم مسجدسلیمان باید بدانند که در تیم نفت هیچ چیزی سرجای خودش نیست.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: ما دوست داریم برای مردم مسجدسلیمان با تمام وجود تلاش کنیم ولی باید اسباب کار مهیا باشد.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپاهان با برتری سه بر صفر سپاهان به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha