استاندار: حل معضلات تهران، رفع مشکلات تمام شهرهای استان است

تهران_ ایرنا_ استاندار تهران با اشاره به افتتاح طرح های مناسب شهری در حاشیه تهران اعلام کرد: نمی‌توان ماهیت شهر تهران را از شهرستان‌های اطراف جدا کرد و حل معضلات پایتخت، رفع مشکلات شهرستان های استان را به همراه دارد.

به گزارش ایرنا، محسن منصوری، عصر یکشنبه در مراسم بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی مدیریت سیلاب غرب تهران  در جمع خبرنگاران گفت: شهرداری تهران نسبت به موضوعات شهر تهران و شهرستان‌های اطراف شهر اقداماتی انجام داده‌ است.

وی افزود: هدایت آب در پروژه مدیریت جمع‌آوری و انتقال آب‌های سطحی و شبکه‌های آبرسانی که ۶.۲ کیلومتر آن امروز افتتاح شد، مشکل آب شهرقدس و شهریار را حل می‌کند.

استاندار تهران ادامه داد: مسائل تهران و حتی استان‌های همجوار یکپارچه و در هم تنیده‌ است و نمی‌توان این مسائل را از هم جدا یا تفکیک کرد که موضوعاتی همچون راه، حمل و نقل، آب و سیلاب از جمله این مسائل هستند.

وی با بیان این که اجرای پروژه در شهر قدس انجام می‌شود، گفت: شهرداری تهران در تملک و تعارضات شهرداری با مشکلاتی روبرو بودند، مجموعه استانداری و شهرستان‌های اطراف با شهرداری تهران کاملا همراه و هماهنگ هستند و آنچه مربوط به حوزه مدیریتی تهران و شهرستان‌های اطراف آن وجود داشته باشد را با جدیت پیگیری می‌کنیم و در این خصوص جلسات تخصصی برگزار می‌شود تا سرعت کارها و فعالیت‌ها افزایش یابد و در اسرع وقت پروژه تکمیل شود.

استانداری تهران تمام قد در کنار شهرداری پایتخت است

استاندار تهران با اشاره به اینکه مجموعه استانداری و شهرستان‌های اطراف با شهرداری تهران کاملا همراه و هماهنگ هستند، گفت: مجموعه استانداری تمام قد در کنار شهرداری است.

محسن منصوری  با بیان این که در واقع با افتتاح این پروژه مشکلات  شهر قدس در حوزه آب های سطحی هم حل می شود، گفت: مجموعه استانداری و شهرستان‌های اطراف با شهرداری تهران کاملا همراه و هماهنگ هستند.

وی افزود: آنچه مربوط به حوزه مدیریتی تهران و شهرستان‌های اطراف آن وجود داشته باشد را با جدیت پیگیری می‌کنیم و در این خصوص جلسات تخصصی برگزار می‌شود تا سرعت کارها و فعالیت‌ها افزایش یابد و در اسرع وقت پروژه تکمیل شود.

استاندار تهران بیان کرد: به واقع بهره بردار اصلی این طرح، منطقه غرب استان تهران و شهر قدس است چرا که با وجود روان آبها و سیلاب ها دچار مشکل است.

منصوری با اشاره به اینکه در این خصوص آمادگی خود را اعلام می کنیم تا در مدیریت یکپارچگی شهری، در هم تنیدگی و مسائل و هم پوشانی خوبی درحوزه خدمات شهری و اجرایی صورت گیرد،گفت: مجموعه استانداری تمام قد در کنار شهرداری خواهد بود.

وی با بیان اینکه تهران آبستن حوادث است، گفت: اگر در این خصوص آینده نگری نکنیم دچار مشکل خواهیم شد و سند آمایش استان تهران آینده نگری بوده و در این راستا زحمات شهرداری از این جنس است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha