مربی گل گهر سیرجان:بازی سختی با تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز داریم
مربی تیم گل گهر سیرجان در کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه حافظیه

شیراز -ایرنا- مربی تیم گل گهر سیرجان به آمادگی تیمش برای بازی با تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوم مسابقات فوتبال برتر باشگاه های ایران اشاره کرد و گفت:بازی سختی با تیم میزبان داریم.

به گزارش خبرنگارایرنا مجتبی سرآسیایی عصر یکشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی که در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزارشد، افزود: از جانب امیر قلعه نوعی  سرمربی و دست اندرکاران باشگاه گل گهر از همکاری  خوب  تیم فجر برای در اختیار گذاشتن زمین تمرین تشکر داریم و امیدوارم در بازی برگشت جبران زحمات آنها را بکنیم.

وی اضافه کرد: خود را برای یک بازی سخت مقابل تیم فجر شهید سپاسی آماده کرده ایم که این بازی برای ما بسیار مهم است.

سرآسیایی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا در مورد اینکه در پایان فصل چه مقامی برای تیمتان پیش بینی کرده اید، گفت:  تیمی که تحت نظر قلعه نوعی بسته شود در این فصل اهداف بزرگی در سر دارد و با هم افزایی  که هم در نزد بازیکنان و هم کادر مدیریتی و فنی  وجود دارد در پایان به این اهداف بزرگ دست خواهیم یافت.

مربی تیم گل گهر سیرجان بیان کرد: برای بازی مقابل فجر بازیکن مصدوم و محروم نداریم اما ۲ بازیکن ما در اردوی تیم ملی امید حضور دارند و تمرینات خوبی برای این بازی پشت سر گذاشته ایم.

سرآسیابی در مورد زمین ورزشگاه حافظیه گفت: به نظرم زمین شرایط خوبی برای این بازی ندارد و نمی شود از ۲ تیم انتظار داشت بازی روان و تاکتیکی برگزار کنند.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان از هفته دوم مسابقات فوتبال برتر باشگاه های ایران دوشنبه سوم آبان ساعت ۱۶ در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

تیم گل گهر هم اینک در جدول رده بندی در صدر و تیم فجر هم در مکان دوازدهم قرار دارد.

 در لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha