حسینی: نبود زمین اختصاصی، هشدار جدی برای فوتبال تهران است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان، گفت: زمین ما هم اجاره‌ای است و این یک هشدار برای فوتبال تهران به شمار می‌رود چرا که علی رغم تیم‌های زیادی که در این شهر وجود دارد، زمین اختصاصی برای این باشگاه‌ها نیست.

به گزارش ایرنا، «مجتبی حسینی» روز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم پیکان برابر هوادار اظهار داشت: بعد از بازی هفته اول سعی کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. فیلم بازی‌های حریف را دیدیم و آنالیز کردیم. بچه‌ها تمرین خوبی داشتند. هوادار نیز تیمی است که می‌خواهد فوتبال بازی کند. تیم جوانی داریم که مطمئن هستم هر هفته پیشرفت خواهیم کرد. 

وی ادامه داد: دغدغه من برای بازی، زمین است. در تهران غیر از استادیوم آزادی زمین خوبی وجود ندارد. این موضوع روی کیفیت بازی تاثیر بدی می‌گذارد.

حسینی در خصوص رفتن دو بازیکن این تیم به اردوی تیم فوتبال امید گفت: ما از این موضوع راضی نبودیم. این دو بازیکن نفرات اصلی ما بودند. لیگ تازه شروع شده و نمی‌خواستیم در هفته دوم دچار تغییرات شویم اما با توجه به بازی‌های مهم تیم امید، با فدراسیون تعامل کردیم و امیدوارم بازیکنان جایگزین بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. 

سرمربی تیم پیکان در مورد «نادر محمدی» تصریح کرد:‌ از تمام بازیکنانی که با آن‌ها قرارداد بستیم استفاده خواهیم کرد. محمدی سه هفته به تمرین ما دیرتر ملحق شد. او بازیکن بسیار خوبی است و به غیر از بحث پرتاب اوت، کیفیت خوبی در دفاع دارد که می‌تواند در هر لحظه از بازی به تیم کمک کند. 

وی در خصوص استادیوم تیم پیکان بیان کرد: زمین ما هم اجاره‌ای است و این یک هشدار برای فوتبال تهران به شمار می‌رود. علی رغم تیم‌های زیادی که در فوتبال تهران وجود دارد، زمین اختصاصی برای این باشگاه‌ها وجود ندارد.

دیدار تیم‌های فوتبال هوادار و پیکان فردا دوشنبه از ساعت ۱۶ در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha