۲ محموله آرد دولتی قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد

شهرکرد- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از کشف و ضبط ۲ محموله آرد دولتی قاچاق در استان خبر داد و گفت: ارزش این محموله‌ها ۲۲۵ میلیون ریال برآورد شد.

غلامرضا قائدامینی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یک محموله شامل ۵۰ کیسه آرد دولتی قاچاق در شهرکرد و دیگری محموله ۴۰ کیسه‌ای آرد در یک انبار در شهرستان فارسان کشف و ضبط شد.

وی افزود: پرونده متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد و محموله‌های کشف شده در شبکه توزیع مردمی قرار گرفت.

قائدامینی از افزایش ۴۰ تا ۷۰ درصدی نظارت‌ها، کشف تخلفات و تشکیل پرونده‌ها در استان طی سالجاری خبر داد و گفت: نظارت بر بازار، برخودی جدی با تخلفات و رسیدگی به شکایات مردمی اولویت این سازمان است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، نظارت بر کیفیت نان را از دیگر برنامه‌های مهم این معاونت برشمرد و افزود: از تیرماه جریمه‌های تعزیراتی بازدارنده برای کیفیت پخت نان در نظر گرفته شده که در همین راستا ۵۰ واحد نانوایی کسر سهمیه شده است.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای۴۳ هزار و ۵۹۰ واحد صنفی است که از این تعداد هشت هزار و ۲۷۸ واحد صنفی تولیدی، ۲۳ هزار و ۳۴۰ واحد صنفی توزیعی، هفت هزار و ۳۶۱ واحد صنفی خدمات فنی و چهار هزار و ۶۱۱ واحد صنفی خدماتی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha