مسابقات اسپوکس قهرمانی استان قزوین با شناخت تیم‌های برتر پایان یافت

قزوین -ایرنا-مسابقات اسپوکس قهرمانی استان قزوین روز یکشنبه با شناخت نفرات و تیم‌های برتر در تالار شهید آوینی شهر الوند پایان یافت.

به گزارش ایرنا، این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی و گرامیداشت مرتضی رمضانی اولین مدال آور طلای تاریخ پارا المپیک استان قزوین برگزار شد .
مسابقات قهرمانی اسپوکس استان در رده های خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد و در نتایج تیمی مردان تیم های الوند، نصرت آباد و قزوین و در بخش بانوان، تیم های تاکستان، قزوین و محمدیه اول تا سوم شدند و به نفرات برتر در هر رده سنی نیز جوایزی اهدا شد.
رییس کمیته اسپوکس استان قزوین در این باره گفت:این دوره از مسابقات با مشارکت و حمایت  هیات انجمن های ورزشی استان قزوین، شورای شهر و شهرداری الوند برنامه ریزی و اجرا شد و باید از همکاری آنها برای توسعه رشته اسپوکس در استان تشکر کنیم.
فرهاد روستا زاده پاشاکی افزود:رشته اسپوکس،رشته ای مفرح،جذاب و جدید است که برای توسعه آن در میان اقشار مختلف مردم و تمامی شهرستان های استان به همکاری و همراهی مدیران دستگاه‌ها نیازمندیم.
وی گفت:شیوع کرونا آسیب های زیادی به این رشته ورزشی وارد کرد ولی با برنامه ریزی صورت گرفته برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای و کمّی خود تلاش می کنیم.
رشته ورزشی اسپوکس، برگرفته از سلاح های ایرانی و ابزارهای جنگی به صورت ایمن شده است و رقابت های آن در قالب فرم های با سلاح و بی سلاح برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha