لیون مبلغ پیشنهادی خرید «آزمون» را اعلام کرد

تهران- ایرنا- باشگاه لیون قصد دارد مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت را خریداری کند و از این رو مبلغ این انتقال را نیز مشخص کرده است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا و به نقل از سایت گِت فرانس فوتبال،‌ روز گذشته سایت فوت مرکاتو از اولویت باشگاه لیون برای خرید «سردار آزمون» در نقل و انتقالات زمستانی خبر داد. اسلام سلیمانی، تینو کادویر و کارل توکو اکامبی مهاجمان آفریقایی لیون قرار است چندین هفته در جام ملت های آفریقا حضور داشته باشند و به همین دلیل این تیم فرانسوی به دنبال جذب فوری یک مهاجم است. 

انتقال مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت چند ماه پیش متوقف شد چرا که این تیم روسی نتوانسته بود جایگزینی برای او پیدا کند. در آن زمان پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی به زنیت داده شده بود اما در آخر این انتقال نهایی نشد.  

در حال حاضر قرارداد آزمون در تابستان به پایان می‌رسد و او قصد تمدید قرارداد با زنیت را ندارد. این بدین معنی است که زنیت می‌خواهد هر چه زودتر با فروش مهاجم ایرانی خود، از جدایی این بازیکن بی‌نصیب نماند. هم اکنون لیون قصد دارد پیشنهادی بین هفت تا هشت میلیون یورو برای خرید آزمون بپردازد. 

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان در این فصل از لیگ روسیه توانسته پنج گل به ثمر برساند. او در ۲ فصل گذشته نیز موفق به زدن ۱۷ و ۱۹ گل برای تیمش شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha