سفرهای استانی رئیس جمهور، مدیران را در جریان مسایل می گذارد

تهران- ایرنا- خبرگزاری فارس در گفت وگویی آورد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای سفرهای استانی رئیس جمهور ارتباط مستقیم مسئولان ارشد با مردم است و این سفرها باعث می‌شود تا مدیران ارشد اجرایی کشور به دور از کانالیزه شدن موضوعات در جریان مسائل و مشکلات کشور قرار گیرند.

خبرگزاری فارس دوم آبان به گفت وگو با حسین رییسی نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی پرداخت و آورد: اولین دستاورد این سفرها ارتباط مستقیم مدیران ارشد اجرایی کشور با مردم است. جدا از ثمرات اقتصادی، عمرانی و ... که این سفرها دارد مهم‌ترین دستاورد سفرهای استانی ارتباط نزدیک مدیران ارشد کشور با مردم است که موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود.

علاوه بر این سفرهای استانی باعث می‌شود مدیران ارشد اجرایی کشور به دور از کانالیزه شدن موضوعات به صورت مستقیم در جریان مسائل و مشکلات کشور و مردم قرار گیرند و از این طریق بتوانند تصمیمات بهتری برای رفع مشکلات مردم اتخاذ کنند.

برای بهتر شدن نتایج سفرهای استانی رئیس جمهور باید پیش از انجام هر سفر یک گروه کارشناسی در استان مستقر شوند و مشکلات را شناسایی و دسته‌بندی کنند. علاوه براین تصمیمات اتخاذ شده در سفرهای استانی باید در چارچوب اسناد مالی دولت باشد و در قالب همان بودجه‌ای که برای استان‌ها تخصیص یافته برنامه‌ریزی‌ها برای رفع مشکلات مردم انجام شود.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha