سولسشر: زمانی برای شکست منچستر وجود ندارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: زمانی برای باختن وجود ندارد زیرا با وجود اینکه فصل طولانی است، تیم‌هایی که با آن‌ها رقابت می‌کنیم به سختی امتیاز از دست می‌دهند. 

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت گُل، دیدار حساس تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول امشب (یکشنبه) از ساعت ۱۹ در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود. از این رو «اوله گونار سولسشر» در خصوص این دیدار اظهار داشت: 

تعداد عناوین، جام‌ها، سابقه دو باشگاه، رقابت بین ما و لیورپول؛ این یک رقابت است که شما باید دست خود را بالا بگیرید و بگویید آن‌ها باشگاه بسیار خوبی هستند. شما باید مطمئن شوید که از آن‌ها بهتر هستید. در چهار سال گذشته آن‌ها فوق‌العاده بودند. ما آن‌ها را تعقیب می‌کنیم همانطور که در این چهار سال این کار را می‌کردیم.

وی ادامه داد: ما برای جلو زدن از آن‌ها گام‌هایی را برداشتیم اما گام بعدی این است که باز هم بالاتر از آن‌ها باشیم. امیدوارم در این فصل بتوانیم به چیزهای بهتری دست پیدا کنیم. من مطمئن هستم که در چند ماه آینده به طور قطع پیشرفت بیشتری خواهیم داشت. البته کریستیانو رونالدو یک ماه است که به پیوسته و یا جیدون سانچو دو ماه است که به ما اضافه شده. مارکوس راشفورد تازه به تیم برگشته است. من انتظار دارم پیشرفت کنیم و مطمئن هستم این اتفاق رخ می‌دهد. 

سولسشر بیان کرد: داشتن این نوع بازیکنان هیجان‌انگیز است. ما رونالدو و ادینسون کاوانی را داریم. وینگرهای مهیجی هم داریم که به ما کمک می‌کنند. اخیرا برخی امتیازها را از دست داده‌ایم که از آنها راضی نیستیم اما در شرایطی هستیم که باید با آن کنار بیاییم و به کارمان ادامه هیم.

سرمربی شیاطین سرخ تصریح کرد: زمانی برای باختن وجود ندارد زیرا با وجود اینکه فصل طولانی است، تیم‌هایی که با آن‌ها رقابت می‌کنیم به سختی امتیاز از دست می‌دهند. 

در حال حاضر منچستریونایتد با ۱۴ امتیاز در رده ششم قرار دارد و تیم لیورپول نیز با ۱۸ امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر انگلیس جای گرفته است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha