سرمربی: تیم والیبال شهداب یزد با آمادگی کامل در مسابقه لیگ حضور دارد
عکس اینترنی است

یزد- ایرنا- سرمربی تیم والیبال مقاومت شهداب یزد گفت: این تیم تمرین و بازی‌های تدارکاتی خوبی را در ۲ ماه اخیر برگزار کرد و با آمادگی کامل و شرایطی خوب در لیگ امسال حضور دارد .

محمد عمده غیاثی شنبه‌شب در آستانه آغاز لیگ برتر والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای حضوری قوی و ارایه بازی فنی مناسب تمامی تمهیدات لازم برای ورود به مسابقه  فراهم است و  واگذاری میزبانی اولین مسابقه به شهداب کمک خوبی به تیم است .

وی با اشاره به اینکه تیم شهرداری گنبد جزو تیم‌های ریشه‌دار لیگ است و این ورزش در وجود مردم آن خطه عجین است ، ادامه داد: تیم شهداب  برای آغازی خوب در لیگ با آمادگی و برنامه تمامی تلاش خود را برای موفقیت و سربلندی در مسابقه به کار می‌گیرد.

همچنین سرپرست تیم شهداب یزد گفت: بر اساس تصمیم فدراسیون به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای پیشگیری از آن، مسابقه امروز در مقابل تیم شهرداری گنبد در سالن اختصاصی شهداب بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و امیدواریم اولین دیدار لیگ امسال با موفقیت همراه باشد .

ابوالقاسم میرزایی افزد: تیم مقاومت شهداب در ماه‌های گذشته طبق  برنامه مدون تمرین و بازی‌های تدارکاتی خوبی را برگزار کرد و همه شرایط برای حضوری قوی در لیگ امسال فراهم است ، امیدواریم به نفع والییال استان رقم بخورد.                 

تیم والیبال شهداب با شهرداری گنبد، فولاد سیرجان، آذرباتری و شهرداری ارومیه، ملل مریوان، سپاهان اصفهان، مس رفسنجان، لبنیات هراز آمل، پاس گرگان، 🟠سایپا و پیکان تهران،  شهرداری ورامین و هورسان رامسر هم گروه است.

مسابقه  زیرنظر فدراسیون به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با رعایت نکات بهداشتی از امروز یکشنبه برابر دوم آبان‌ماه جاری آغاز می‌شود و در پایان تیم قهرمان به عنوان نماینده والیبال ایران در مسابقه  آسیایی شرکت می‌کند.

اولین مسابقه شهداب یزد امروز (یکشنبه) دوم آبان‌ماه جاری از ساعت ۱۶ در سالن اختصاصی این باشگاه با تیم شهرداری گنبد در شهر یزد برگزار می‌شود.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه  دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha