۲ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۳
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 84516052
۰ نفر

برچسب‌ها

موزه های پست کشور به ۱۰ مورد می رسد

کیش - ایرنا - رییس موزه ارتباطات کشور گفت: با راه اندازی سه موزه جدید تعداد موزه های پست کشور تا پایان سال به ۱۰ مورد می رسد.

حسن عمیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در یک سال گذشته تعداد موزه های پست کشور به هفت مورد رسیده و هم اکنون نیز راه اندازی سه مورد دیگر در دستور کار شرکت ملی پست است.

وی اضافه کرد: این موزه ها در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و زنجان در ۲ بخش اسناد و تجهیزات پستی تخصصی استان ها و تجهیزات ارتباط پستی سراسر کشور راه اندازی می شود.

مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست گفت: همچنین این شرکت هم اکنون به ۲ هزار و ۷۰۰ قطعه سند تاریخی در خصوص راه اندازی تلگراف در ایران مربوط به مخبرالدوله دست یافته که این اسناد به زودی برای بررسی در اختیار پژوهشگران و نمایش عام قرار میگرد.

وی اضافه کرد: آموزش کودکان و نوجوانان در حوزه‌های مختلف ارتباطات و رسانه از جمله ارتقای سواد رسانه‌ای و مهارت‌های ارتباطی از جمله برنامه‌هایی است که این مجموعه در موزه های پست و نمایشگاه های تمبر دنبال می کند.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha