۲ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱:۲۳
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84516040
۰ نفر

برچسب‌ها

وضعیت سلامتی اسیر فلسطینی وخیم اعلام شد

تهران- ایرنا- رسانه ها از وخامت وضعیت سلامتی و حال عمومی یک اسیر فلسطینی خبر دادند که از سه ماه پیش در یکی از زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده است.

به گزارش بامداد یکشنبه شبکه خبری المیادین، ایمان بدر مادر مقداد القواسمی اسیر دربند  صهیونیست ها که از ۹۴ روز پیش اعتصاب غذا کرده، وضعیت سلامی پسرش را وخیم توصیف  و خاطرنشان کرد که مدیریت بیمارستان رژیم صهیونیستی وی را در تنگنا قرار داده و او را از  تماس با هر فردی منع کرده است.

وی با انتشار  یک نوار ویدیویی  در فیسبوک افزود: وضعیت سلامتی مقداد بسیار بد است و امروز در دیدار با او احساس کردم که بدنش سرد و رنگ چهره اش زرد شده است.

مادر این اسیر فلسطینی گفت: وی از ابتدای دستگیری اش  از اقدامات خشونت بار در حق خود رنج می برد.

وی افزود: اداره بیمارستان با مقداد مانند اسیر رفتار و او را از بسیاری از حقوق خود محروم می کند.

خانواده اسرای فلسطینی با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت فرزندان خود در زندان های رژیم صهیونیستی، از نهادهای حقوق بشری بین المللی خواستند تا برای نجات جان و آزادی آن ها اقدام کنند.

نظامیان صهیونیست همه روزه به بهانه‌های مختلف به خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری یورش برده و آنان را بازداشت می‌کنند.

به گزارش منابع رسمی فلسطین، اکنون چهار هزار و ۶۵۰ فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برند که ۱۸۰ نفر از آنان کودک هستند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha