امام جمعه کاشان: دشمنان انقلاب با اتحاد مردم همواره شکست خوردند

کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش در هر شهر ده‌ها اختلاف با هدف شکست نظام اسلامی ایجاد کردند اما به برکت خون شهدا، وحدت و اتحاد مردم همواره شکست خوردند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی شامگاه شنبه در گردهمایی مسوولان و معتمدان شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل و نطنز با تبریک ولادت زادروز حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) افزود: یکی از عامل‌های اصلی پیروزی انقلاب اسلامی نیز وحدت و اتحاد مردم بود.

وی با اشاره به حادثه تروریستی انفجار در مسجد سیدالشهدا (ع) در افغانستان و کشتار بیش از ۱۰۰ دختر و مجروح کردن نزدیک به ۲۰۰ نفر دختر ۱۰ تا ۱۲ ساله گفت که چرا مجامع بین‌المللی سکوت کرده‌اند؟

به گفته وی، این جنایت‌ها با تفکرهای انحرافی، خباثت، لجالت، تحجر، جهالت، التقاطی و تکفرهای تکفیری و داعشی انجام می‌شود.

مسوولان رضایت‌مندی‌ها را افزایش دهند

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در نظام اسلامی با تمامی پیروزی‌ها و همه اقتدار امنیتی در سطح گستره جهان، مشکلات و نارضایتی‌هایی  وجود دارد و معیشیت مردم در معرض خطر است.

رحمت‌الله فیروزی‌پور افزود: امروز در شرایط موجود، همه در ارکان سه قوه نظام که مدعی یاران ولایت هستیم و همه به عنوان مسوولان در همه سطوح مدیریتی، اجرایی، امنیتی، قضایی و فرهنگی وظیفه داریم برای حفظ و تداوم نظام تلاش و رضایت‌مندی‌ها را افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: امروز چتر ولایت چتر عام است و عموم را شامل می شود و بطور طبیعی از نماینده ولی‌فقیه هم همان است که در چتر رهبری ، انقلاب و نماینده همه سلیقه‌های درون نظام را رهبری و مدیریت می‌کنند.

نمانیده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: پس از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی که نشات گرفته از روحانیت، امام راحل و مقام رهبری و یاران برجسته و مهم‌تر وحدت و اتحاد مردم است،  باید از  طرد و حذف کردن و گران فروشی پرهیز و برای کار مردم مانع تراشی نکنیم بلکه برای مردم رضایت‌مندی را افزایش دهیم.

وی افزود: دشمن نظام اسلامی را رها نکرده است و امروز بدون هرگونه تحمیل و تشویق در جامعه شاهد بدحجابی، بی‌ججابی و هرزگی هستم، وقتی سوال می‌کنیم چرا؟ می‌گویندشما مشکلات معیشتی را برطرف کنید.

فیروزی‌پور اضافه کرد: تمامی مدیران عالی، میانی و سطح پایینی  کشور  باید به دنبال حل مسایل و مشکلات مردم باشند.

وی از آیت الله سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان به عنوان فقیهی ارزشمند، اخلاق‌مدار با محبت و مردم‌دار یاد و تاکید کرد: ما باید سرباز این شخصیت بزرگوار باشیم و مسایل خود را بر مسایل نماینده ولی فقیه برتر ندانیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله سید مهدی یثربی امام جمعه فقید کاشان گفت: این شخصیت مجاهد پیش و پس از انقلاب ملجا و پناه‌گاه مردم بود.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس با اشاره به اینکه مردم قمصر و روستاهای تابعه این بخش از مسوولان منطقه گلایه‌مند هستند، افزود: امید می‌رود که مسوولان، بخش قمصر، جوشقان، کامو و قهرود را جزو کاشان بدانند و در این مناطق حضور داشته باشند.

وی استقرار نمایندگی برخی اداره‌ها در بخش‌ قمصر خواستار شد و گفت: باید با استقرار نمایندگی دستگاه‌های دولتی در این بخش ارایه خدمات به مردم بیشتر شود تا  مردم برای امور به کاشان مراجعه نکنند.

همچنین نماینده ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل گفت: بر همه افراد لازم و واجب است تا از افرادی که رهبر معظم انقلاب منصوب می‌کنند، اطاعت کنند.

جواد نایینی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری انقلاب را در پنج مرحله انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی توصیف فرمودند، گفت: یک سکاندار مهم باید وجود داشته باشد تا این مسیر را که قطب‌نمای همه باشد مشخص کند تا بدانیم بر پایه آن، ولایت از ما چه می‌خواهد؟

وی تاکید کرد: اگر ویژگی‌های قدرت رهبری و فرماندهی، مبلغ ارزش‌های دینی و مدیر و مدبر در مدیران وجود داشته باشد، قدرت امام‌گونه خواهند داشت یعنی توانمند هستند تا مسیر انقلاب را نشان دهند و که این ویژگی‌ها در آیت‌الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام  جمعه کاشان وجود دارد.

نماینده ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل تصریح کرد: امروز باید با پیروی و تجدید بیعت از نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک بگوییم.

این گردهمایی با حضور جمعی از مسوولان و معتمدان شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل و نطنز در مصلای بقیه‌الله‌الاعظم (عج) برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha