مربی نفت مسجدسلیمان: تیم ما دکتر و فیزیوتراپ ندارد

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: متاسفانه تیم ما دکتر و فیزیوتراپ ندارد و هفته پیش در بازی با پیکان، مربیان تیم به بازیکنان رسیدگی می‌کردند.

به گزارش ایرنا حمیدرضا عبداللهی شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش با سپاهان در اهواز بیان کرد: برای اینکه تیمی از سطح فنی خوب برخوردار باشد باید برخی مسایل در آن لحاظ شود. من نمی دانم درباره این لیگ که اسم آن حرفه‌ای است چه بگویم.

وی با بیان اینکه تیم ما شرایط خوبی ندارد و حدود ۲۰ روز است که کار خود را شروع کردیم افزود: ۱۰ روز پیش که به مسجدسلیمان آمدیم زمین ورزشگاه شهید بهنام‌ محمدی شرایط خوبی داشت و تیم ارزیاب فدراسیون این موضوع را تایید کرد اما سه روز قبل متوجه شدیم که زمین شرایط بازی را ندارد و تمرینات خود را در اهواز دنبال کردیم.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان ادامه داد: ما می‌خواهیم با تیم هایی بازی کنیم که پول ۲ بازیکن آنها برابر با بودجه کل تیم ماست.در روزهای ابتدایی خوابگاه بازیکنان تیم مناسب نبود و بازیکنان شب تا صبح نمی خوابیدند اگرچه قرار بود این موارد اصلاح شود.

وی افزود: آقای کمالوند به طور مستقیم کار جذب بازیکن، زمین تمرین، آی تی سی بازیکنان و مسایل پزشکی را انجام داده و هنوز روی تیم تمرکز نداشته است.

عبداللهی گفت: مردم مسجدسلیمان باید بدانند که این مشکلات وجود دارد و نمی‌توان درباره مسایل فنی حرفی زد ولی این قول را می‌دهیم که در زمین با تمام وجود بازی کنیم. امیدوارم همه چیز مهیا شود و بتوانیم برای سربلندی تیم و مردم مسجدسلیمان تلاش کنیم.

وی بیان کرد: تیم ما از نظر فنی شرایط خوبی دارد و حرف برای گفتن دارد ولی در فوتبال برخی مسایل جزیی وجود دارد که در نتیجه بازی اثرگذار است. الان باشگاه‌های بزرگ و حتی معمولی ایران مشکل ورزشگاه، خوابگاه، ترانسفر ندارند.

مربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: ما باید در ورزشگاه خودمان از سپاهان میزبانی می کردیم که این امر محقق نشد. تلاش می‌کنیم از نظر فنی بالاترین کارایی را داشته باشیم و با دست پر از میدان خارج شویم. روزهای خوبی را برای تیم نفت می‌بینم زیرا بازیکنان ما با تمام وجود نکات آقای کمالوند را در زمین پیاده می کنند.

وی افزود: آقای کمالوند در تیم‌ ماندگار است اما امیدوارم باشگاه نفت شرایط را به گونه‌ای مهیا کند تا روند تیم بهتر شود.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپاهان از ساعت ۱۶ روز یکشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha