افتتاح ۱۸۳ طرح ورزشی؛ بهره‌برداری از دیگر پروژه‌ها در راه است

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: ۱۸۳ پروژه ورزشی امروز در سراسر کشور افتتاح شد و امیدواریم تا دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از پروژه‌های دیگر در سراسر کشور باشیم.

به گزارش ایرنا، سیدحمید سجادی روز شنبه در جلسه شورای معاونین وزارتخانه و همزمان با افتتاح ۱۸۳ پروژه عمرانی ورزشی در سراسر کشور که به صورت وبیناری با حضور مدیران کل و معاونین استاندارها انجام شد، اظهارداشت: گزارش‌های خوبی از استان‌ها دریافت کردیم که بسیار ارزشمند است.

وی افزود: در سفرهای استانی هموطنان‌ خواستار تکمیل پروژه‌ها هستند و انتظار دارند از مربیان و امکانات خوب در این ورزشگاه ها استفاده شود که فرزندان آنها بتوانند در رشته‌های مختلف آموزش ببینید و برای کشور افتخارآفرینی کنند و وظیفه همه مسئولین این است که در خدمت آحاد جامعه باشند.

وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش های کادرپزشکی بیان کرد: زحمات این عزیزان به ثمر نشسته و شاهد هستیم شرایط کرونایی در کشور فروکش کرده است.

وی افزود : ماه ربیع می‌تواند نقطه عطفی برای ورزش کشور باشد و با افتتاح ۱۸۳ پروژه ورزشی شاهد رشد و توسعه ورزش در سراشر کشور باشیم.

سجادی با اشاره به مراسم تجلیل از قهرمانان که فردا با حضور رییس‌جمهور برگزار می‌شود گفت: از همه مدیران کل استان‌ها می‌خواهم در این مراسم باشکوه حضور داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: قرار است بازوبند پهلوانی سال ۱۴۰۰ فردا (یکشنبه) توسط آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران بر بازوی قهرمان کشتی پهلوانی سنگین وزن بسته شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha