وحدت مسلمین در دنیای امروز به مساله راهبردی تبدیل شده است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) در دیدار با سربازان اهل سنت این نیرو، گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مساله راهبردی تبدیل شده و تمام تبلیغات سوء دشمنان بر علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و ظلم ستیز بودن آن است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش؛ سرتیپ خلبان حمید واحدی به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص)   در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه اهل تسنن این نیرو ضمن تبریک ولادت حضرت محمد(ص) و تبریک هفته وحدت به همه مسلمین جهان گفت: هفته وحدت، هفته ای سراسر نور، شادی، سرور و ایام همبستگی همه مسلمانان جهان است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم با اشاره به فرمایش حضرت رسول اکرم(ص) که فرمود، اتحاد مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است اظهار کرد: در این هفته و روز مبارک، دست ها را به هم گره می زنیم و توانمان را در مسیر واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می‌گیریم.

سرتیپ واحدی با بیان اینکه تنها با وحدت می‌توان در برابر هجمه‌های دشمن مشترک ایستادگی کرد، گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مساله ای راهبردی تبدیل شده و تمام تبلیغات سوء دشمنان بر علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و ظلم ستیز بودن آن است.

وی با بیان اینکه الگو قرار دادن سیره پیامبر اسلام(ص)   موجب دوستی و برادری و اجتناب از جنگ و درگیری در روابط افراد و ملت ها می شود اظهار کرد:درس حضرت محمد مصطفی(ص) برای بشریت دعوت به اتحاد و جمع شدن و اتحاد در قلب، گفتار، کردار است .

فرمانده نیروی هوایی ارتش بیان کرد: اهل تسنن و تشیع و حتی اقلیت‌های مذهبی باید دست در دست هم و کنار هم باشند و به تفرقه افکنان و منافقین اجازه جولان ندهند.

در این مراسم با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش از سربازان وظیفه اهل تسنن قدردانی به عمل آمد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha