فرمانده انتظامی کرمانشاه: معاونت عملیات موتور محرکه نیروی انتظامی است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش و اهمیت معاونت عملیات در اجرا و پیشبرد اهداف و برنامه های ناجا آن را موتور محرکه و یکی از حساس ترین و محوری ترین معاونت ها در مجموعه نیروی انتظامی معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه که در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار شد، اظهار داشت: معاونت عملیات را می توان یک معاونت فرابخشی و متولی اجرای طرح ها بدانیم که در ماموریت های مختلف وظایف سنگینی برعهده دارد.

وی با بیان اینکه تمامی عملیات های پلیسی از کانال معاونت عملیات می گذرد، افزود: این معاونت مرکز تصمیم گیری ها و اجرای برنامه هاست که تاکنون توانسته وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

سردار جاویدان معاونت عملیات را مطالبه گر خواند و گفت: همه بخش های انتظامی به هم مرتبط هستند و این معاونت عملیات است که باید اجرای طرح ها و نقشه های از پیش طراحی شده را از یگان های دیگر مطالبه کند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین با اشاره به حادثه خیز بودن کشور از لحاظ وقایع طبیعی، گفت: در این میان کرمانشاه نیز جزو حادثه خیزترین استان های کشور از لحاظ سیل، زلزله و ... به شمار می رود که معاونت عملیات همواره باید آمادگی مقابله با این بحران ها را داشته باشد.

اقدامات خوبی در معاونت عملیات انجام شد

وی همچنین با قدردانی از تلاش های سرهنگ "علی امیری" معاون سابق عملیات، وی را از مدیران خوب انتظامی استان معرفی کرد و گفت: در زمان مسئولیت وی اقدامات خوبی در این معاونت صورت گرفت.

سردار جاویدان افزود: کرمانشاه در چند سال اخیر درگیر بحران هایی مانند سیل و زلزله شد اما معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان توانست سربلند از ماموریت های محوله خارج شود و کارکنان قسمت عملیات توانستند اقدامات بسیار خوبی انجام دهند که جای تقدیر دارد.

فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنانش، سرهنگ "محمدرضا آمویی" معاون جدید عملیات پلیس کرمانشاه را یکی از خوشفکرترین و با لیاقت ترین مدیران ناجا برشمرد و گفت: قطعا حضور وی در این مسند مهم با تحولات بسیار خوبی مواجه خواهد بود.

فرمانده انتظامی کرمانشاه: معاونت عملیات موتور محرکه نیروی انتظامی است

معاونت اجتماعی در زمان مدیریت سرهنگ امویی برای پلیس مایه افتخار بود

وی با بیان اینکه سرهنگ آمویی در زمان ۷۷ ماه حضورش در معاونت اجتماعی کارنامه بسیار درخشانی از خود به جا گذاشت، گفت: درخشش این معاونت در سطح ناجا و کسب رتبه های برتر در سال های اخیر به خوبی بیانگر این مدعاست.

سردار جاویدان با اعلام اینکه بنده کاملا از عملکرد، شخصیت، منش، صلابت، صداقت و پشتکار سرهنگ آمویی راضی هستم، افزود: معاونت اجتماعی در زمان حضور وی باعث عزت و مایه افتخار برای کل مجموعه انتظامی استان بود.

این مقام عالیرتبه انتظامی یادآوری کرد: در دیدارهای متعددی که با مدیران کل دستگاه های اجرایی استان داشتم همه آن ها به نیکی از سرهنگ آمویی یاد می کردند و وی را جزو مدیران بسیار باسواد و شایسته ای می دانستند که همواره به دنبال تعامل و همفکری است.

وی با بیان اینکه مدیران ناجا نیز به دنبال استفاده از دانش و تخصص سرهنگ آمویی بودند و بارها پیشنهاداتی برای انتقال وی مطرح شد، گفت: یکی از این پیشنهادات از سوی سردار حاجیان معاون اجتماعی ناجا برای انتصاب سرهنگ آمویی به عنوان معاون اجرایی این معاونت بود.

سردار جاویدان تصریح کرد: مطمئنم با حضور سرهنگ آمویی در معاونت عملیات، روند رو به رشد این بخش مهم در ستاد انتظامی استان ادامه خواهد یافت و امیدوارم با کمک کارکنان ساعی و پرتلاش این مجموعه شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

پلیس نقش بی بدیلی در امنیت کشور دارد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه نقش پلیس در امنیت کشور را بی بدیل توصیف کرد و گفت: امروز رهبر معظم انقلاب از مجموعه عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور و رکن استوار امنیت جامعه است، گفت: همین سخنتان به خوبی حاکی از رضایت معظم له از مجموعه اقدامات صورت گرفته است و نشان می دهد پلیس راه درست را طی می کند.

سردار جاویدان در پایان و با بیان اینکه امروز پلیس از صلابت و اقتدار بسیار خوبی برخوردار است، گفت: این اقتدار و صلابت جز با تلاش شبانه روزی همه کارکنان ناجا حاصل نشده است که جای تقدیر دارد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه: معاونت عملیات موتور محرکه نیروی انتظامی است

معاونت عملیات آماده همکاری با همه دستگاه های درون و برون سازمانی است

معاون جدید عملیات فرماندهی انتظامی استان از آمادگی این معاونت برای همکاری و تعامل بین بخشی با همه یگان های درون سازمانی و دستگاه ها و ادارات برون سازمانی خبر داد.

سرهنگ «محمدرضا آمویی»، اظهار داشت: معاونت عملیات یک معاونت فرابخشی است که برای موفقیت و پیشبرد امور لازم است همه افراد کمک کنند.

وی با بیان اینکه انجام تدابیر فرماندهی و برنامه های ابلاغی از سوی ناجا در دستور کار خواهد بود، افزود: مطابق دستورالعمل های صادره در پنج ماه باقی مانده تا پایان سال حرکت خواهیم کرد و تلاش می کنیم وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: تلاش برای موفقیت بیشتر در ماموریت ها، افزایش خدمات رسانی به مردم و ایجاد امنیت مضاعف در سطح استان از دیگر اقداماتی است که با جدیت دنبال می شود.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، این معاونت را محور عملیات های انجام شده عنوان کرد و گفت: همه ما در خانواده بزرگ ناجا خدمتگذار مردم هستیم و باید بتوانیم شرایط بهتری را برای شهروندان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه معاونت عملیات، اجرای به موقع طرح ها و برنامه های دیگر معاونت ها و پلیس های تخصصی را جدی تر از قبل دنبال می کند، گفت: هدف همه ما در مجموعه انتظامی استان ارتقاء امنیت و انجام به موقع تدابیر فرماندهی است.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: یکی دیگر از اقداماتی که در معاونت عملیات دنبال می شود فعال کردن قرارگاه اربعین است تا به فضل الهی و در صورت مهیا بودن شرایط در سال آتی بتوانیم میزبانان خوبی برای زائران حضرت اباعدبالله الحسین (ع) باشیم.

معاون عملیات پلیس کرمانشاه همچنین با قدردانی از اعتماد فرماندهان ناجا در سپردن این معاونت به وی، ابراز امیدواری کرد بتواند در این مسند هم خدمتگذار خوبی برای مردم باشد.

وی از حمایت های سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان نیز قدردانی کرد و گفت: اگر موفقیتی در معاونت اجتماعی نیز حاصل شد به واسطه همین حمایت ها و پشتیبانی هایی بود که صورت می گرفت.

سرهنگ آمویی در پایان از تلاش های سرهنگ  امیری معاون سابق عملیات پلیس کرمانشاه نیز قدردانی و ابراز امیدواری کرد با مشاوره های وی و همکاری کارکنان این معاونت اقدامات بهتری انجام شود.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات سرهنگ "علی امیری" معاون سابق که به افتخار بازنشستگی نائل امده است، سرهنگ "محمدرضا آمویی" به عنوان معاون جدید عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه منصوب شد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه: معاونت عملیات موتور محرکه نیروی انتظامی است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha