مسابقه مجازی کتابخوانی با محوریت کتاب تسخیر برگزار می شود

تهران- ایرنا- سازمان جهاد دانشگاهی از برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی " هشت بهشت" با محوریت کتاب " تسخیر" در دانشگاه های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «تسخیر نخستین» روایت یک ایرانی است که شاهد اشغال سفارت آمریکا در تهران بوده است. "تسخیر" داستان خاطرات، ماجراها و وقایع ناگفته تسخیر لانه جاسوسی در تهران در قالبی ساده و روان است که برای نخستین بار پرده از تبلیغات سوء و غیرواقعی رسانه‌های غربی علیه انقلاب اسلامی ایران برداشته و اهداف دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) از این اقدام را در تصویری واقع‌بینانه شامل نقاط قوت و ضعف آن تبیین می‌کند.

برپایه این گزارش، دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت‌نام در این مجموعه مسابقات اقدام کنند. ثبت‌نام در سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران برای شرکت در این مسابقه الزامی است.

آزمون این دوره از مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «تسخیر» روز جمعه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

آدرس صفحه اینستاگرام https://instagram.com/fjutehran?igshid=۸pcq۹۷bys۰lu  و شناسه عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت   @FJUTBookRC است.

نسخه الکترونیکی کتاب تسخیر در پلتفرم فیدیبو موجود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha