۶ ورزشکار زنجانی در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی حضور دارند

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان زنجان گفت: تیم زنجان در قالب ۶ ورزشکار منتخب در رقابتهای قهرمانی کشتی پهلوانی ایران شرکت کرده است.

محمود میرزایی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مسابقات کشتی پهلوانی با شرکت کشتی گیران منتخب از استان های مختلف کشور در پنج وزن مختلف و در تهران برگزار می شود که امید است زنجانی ها با دست پر از این مسابقات برگردند.

وی، اظهار داشت: امیر تقیلو، امیر سینا نجفی، مهدی محمدی، محمد قربانی، علی لطفی و محمدرضا داداشی به ترتیب در اوزان ۵۵ تا ۶۰، ۶۰ تا ۷۰، ۷۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۹۰، ۹۰ تا ۱۰۰ و ۱۰۰+ کیلوگرم به مصاف حریفان می روند.

میرزایی یادآور شد: علی مهری به عنوان مربی و سرپرست، کشتی گیران اعزامی از زنجان به این دوره از پیکارهای کشتی پهلوانی را هدایت و همراهی می کند و هرچند شیوع ویروس کرونا این رشته ورزشی را نیز تحت الشعاع قرار داده است اما انتظار می رود با تکیه بر توان و تجارب بالای خود، برای استان فخرآفرین شوند.

رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان گفت: اطلاع رسانی در امر ورزش بسیار مهم و ارزنده است و خبرگزاری ایرنا زنجان در این راستا، همواره با این هیات همکاری خوبی داشته است که این قابل تقدیر است.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha