واکنش استاندار آذربایجان‌شرقی به تنش در مراسم معارفه

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی در واکنش به حمله یک نفر به او در مراسم تودیع و معارفه امروز گفت: فرد خاطی را نمی شناسم.

به گزارش ایرنا، زین العابدین خرم امروز شنبه پس از حمله یک نفر به او در مراسم تودیع و معارفه استانداران قبلی و جدید آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات مصلای بزرگ تبریز افزود: من این فرد را می بخشم و شکایتی از او ندارم. 

وی افزود: البته من در دوران دفاع مقدس و در سوریه شاهد اتفاقات بدتر از این بوده ام، اما این قبیل اتفاقات مرا از حرکت در مسیر خدمت به نظام و انقلاب و مردم باز نمی دارد. 

امروز حمله یکی از حاضران در آیین معارفه مراسم را به تشنج کشاند.

بررسی های خبرنگار ایرنا حاضر در مراسم حاکی از آن است که  فرد حمله کننده به استاندار جدید آذربایجان شرقی، که گفته می شود یکی از کارکنان سپاه عاشوراست بنا بر دلایل شخصی این اقدام را انجام داده است.

در همین حال استاندار جدید آذربایجان شرقی در واکنش به این حرکت، با آرامش به ادامه سخنرانی خود برای حضار پرداخت و اعلام کرد که قبل از مراسم احتمال برخی حاشیه سازی ها را می داده که به دلیل اهمیت برنامه ترجیح داده است مراسم تودیع و معارفه تعطیل نشود. 

حاضران در سالن اجتماعات مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز نیز در واکنش به این اتفاق با سر دادن شعارهایی از قبیل «استاندار ولایی، حمایتت می کنیم»، از خرم اعلام حمایت کرده و نمایندگان آذربایجان شرقی مجلس شورای اسلامی حاضر در جلسه نیز به طور دسته جمعی با حضور روی سن از استاندار جدید آذربایجان شرقی اعلام حمایت و دلجویی کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha