فرمانده نیروی زمینی ارتش: این نیرو ۱۱ هزار حافظ قرآنی دارد

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در نیروی زمینی اصول فرماندهی را بر سه اصل ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری قراردادیم، ادامه داد: باعث افتخار است که فرماندهی نیرویی را بر عهده دارم که ۱۱ هزار حافظ دارد.

به گزارش خبرنگار  سیاسی ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز شنبه  در آیین اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده ها و خواهران شاغل ارتش به میزبانی نیروی زمینی ارتش که در سالن مطهری این نیرو برگزار شد، گفت: خدا را شاکریم که تا این لحظه از نعمت حیات و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران برخوردار هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تبریک ایام ولادت حضرت پیامبر اکرم(ص)، گفت: همواره زبان بنده زبان شکر به درگاه خداوند است و این را از قران و تربیت قرآنی در محضر ایات عظام آموخته‌ام.

سرتیپ حیدری با اشاره به آیه ابتدایی سوره مبارکه حمد، اضافه کرد: خدا به ما آموخته است است که همواره شاکر باشیم و به برکت آیه اهدنا الصراط المستقیم، خدا را شاکریم که صراط مستقیم در بین ما مفقود نیست و امروز ولایت فقیه، نماد مجسم صراط مستقیم و ادامه دهنده راه نبی مکرم اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت است.

وی با یادآوری این که در نیروی زمینی اصول فرماندهی را بر سه اصل ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری قراردادیم، ادامه داد: باعث افتخار است که فرماندهی نیرویی را بر عهده دارم که ۱۱ هزار حافظ دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش این نیروی را داری ۸ هزار قاری، مسلط دانست و اضافه کرد: همچنین ۴ هزار نفر در نیروی زمینی ارتش هستند که در آزمون رشته‌های مفاهیم و تفسیر شرکت کرده‌اند که از تعدادی از آنها در این آیین تجلیل می‌کنیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha