استاندار جدید آذربایجان‌شرقی معرفی شد

تبریز - ایرنا - استاندار جدید آذربایجان‌شرقی در مراسمی که امروز شنبه با حضور وزیر کشور در سالن اجتماعات مصلی بزرگ تبریز برگزار شد، معرفی و از تلاش‌های استاندار پیشین قدردانی شد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مسئولان اجرایی، نمایندگان مجلس و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، نخبگان و شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی استان حضور داشتند، احمد وحیدی، وزیر کشور ضمن قدردانی از تلاش‌های محمدرضا پورمحمدی در مدت سه سال تصدی مسئولیت استانداری آذربایجان شرقی، زین‌العابدین رضوی خرم را به عنوان پانزدهمین استاندار این استان معرفی کرد.

وزیر کشور در این مراسم، حکم انتصاب زین العابدین خرم به سمت استانداری آذربایجان شرقی را که از سوی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری صادر شده است، به وی اعطا کرد.

رئیس جمهور در این حکم، ضمن تاکید بر روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی و اهتمام جدی استاندار جدید به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی»، حفظ و ارتقای وحدت و انسجام در استان، پشتیبانی و مانع‌زدایی از امر تولید و توسعه زیرساخت‌های استان بویژه در حوزه اقتصادی و صنعت گردشگری با استفاده از ظرفیت‌های جوانان انقلابی، باانگیزه و مستعد و تعامل با کلیه دستگاه‌ها و نهادها را از وظایف استاندار جدید عنوان کرده است.

رئیس جمهور همچنین برای استاندار جدید آذربایجان شرقی در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم و تحقق آرمان‌های نظام اسلامی بویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی آرزوی توفیق کرده است.

گفتنی است در این مراسم لوح‌های سپاس و هدایایی از طرف وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان، سپاه عاشورا، فرمانداران و کارکنان استانداری به محمدرضا پورمحمدی، استاندار پیشین آذربایجان شرقی اهدا شد.

وزیر کشور همچنین در این مراسم از خانواده مرحوم علیار راستگو، معاون فقید سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تجلیل کرد.

وزیر کشور برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استانداران قبلی و جدید آذربایجان شرقی امروز سفر یکروزه ای به تبریز داشت.

عابدین خرم، چند روز قبل به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی از سوی هیات دولت معرفی شد. پیش از وی محمدرضا پورمحمدی به مدت سه سال، استاندار این خطه بود. 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha