یک طرح ورزشی در مازندران باحضور ویدئو کنفرانسی وزیر ورزش افتتاح شد

ساری- ایرنا- سالن ورزشی چند منظوره روستای آستانه‌سر شهرستان جویبار در استان مازندران عصر امروز شنبه با حضور ویدئو کنفرانسی سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان و حضور میدانی مسئولان استانی افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه افتتاح این سالن ورزشی به خبرنگار ایرنا گفت: برای افتتاح این مجتمع ورزشی روستایی ۶ میلیارد ریال هزینه شده است.
حسن رنگرز افزود: مجتمع ورزشی روستای آستانه سر دارای ۸۲۰ مترمربع زیربنا است که در سال ۱۳۸۹ کلنگ زنی شده بود و هدف از ساخت آن هم تحقق عدالت ورزشی در تمام نقاط استان بوده است.

 وی گفت : زمین ۲ هزار و ۷۰۶ متر مربعی برای ساخت این بنا توسط خیران روستای آستانه سر و خانواده شهید مهدی اولیائی به اداره کل ورزش و جوانان واگذار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعلام این که سرانه فضای ورزشی استان ۱.۳ مترمربع است ، افزود : این رقم در مناطق روستایی به ۱.۶ متر مربع می رسد.

وی ادامه داد: به طورحتم توسعه سرانه ورزشی در افزایش قهرمان پروری و توسعه ورزش همگانی تاثیر گذار است و برای تکمیل طرح های ورزشی نیمه تمام در مناطق شهری و روستایی در مازندران در تلاش هستیم.
به گزارش ایرنا، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ۲۰ طرح ورزشی به طور همزمان توسط وزیر ورزش و جوانان از طریق ویدیوکنفرانس در ۱۰ استان کشور افتتاح شد.

آستانه سر یکی از روستاهای شهرستان جویبار است که براساس سرشمارس نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، یک هزار و ۲۷۸ نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha