فدراسیون فوتبال، ورزشگاه حافظیه شیراز را برای برگزاری بازی تایید کرد
ورزشگاه حافظیه شیراز

شیراز-ایرنا- رئیس هیات فوتبال فارس گفت:‌سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ورزشگاه حافظیه شیراز را برای بازی‌های لیگ برتر تایید کرد و دیدار تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان در هفته دوم رقابت‌های فوتبال برتر ایران در این ورزشگاه برگزار می‌شود.

غلامعلی هنرپیشه، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به زمان کمی که داشتیم مدیرکل  ورزش و جوانان پای کار آمد و حاصل آن تایید این ورزشگاه برای انجام بازی های لیگ برتر بود.

وی ادامه داد: مشکل چمن ،رختکن ها، اتاق کنفرانس،اتاق داوران، اسکوربورد ورزشگاه حل شد و خوشحالیم از اینکه تیم فجر در شیراز میزبانی می کند.

هنرپیشه اضافه کرد: اگر قرار بود تیم فجر در استان های همجوار بازی کند علاوه بر هزینه سفر بازیکنان می باید ۵۰ میلیون تومان هم بابت اجاره زمین پرداخت می کردند که هزینه زیادی روی دست این باشگاه می گذاشت.

رییس هیات فوتبال فارس بیان داش : باشگاه ها باید خودشان ورزشگاهی را که قرار است میزبانی کنند آماده سازند و وظیفه اداره کل ورزش و جوانان نبود که این کارانجام شود با این حال تمام مشکل ورزشگاه حافظیه حل شد تا آبرو داری شود.

خبرنگاران کارت واکسن به همراه داشته داشته باشند

رییس هیات فوتبال فارس همچنین گفت:‌ برای خبرنگارانی که کارت  ورود به ورزشگاه صادر شده باید هنگام  مراجعه به این مکان، کارت واکسن خود را به همراه داشته باشند درغیر این صورت نمی توانند وارد ورزشگاه شوند زیرا این امر در دستور کار سازمان لیگ قرار گرفته است.

وی در مورد محل برگزاری بازیهای تیم قشقایی شیراز هم اظهار داشت: تیم قشقایی امروز( شنبه) در ورزشگاه بعثت آموزش و پرورش فارس به مصاف سایپا تهران می رود و قرار است زمانی که چمن ورزشگاه شهید دستغیب شیراز عوض شد بازی های تیم قشقایی در این ورزشگاه برگزار شود.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان در هفته دوم لیگ برتر جام خلیج فارس دوشنبه سوم آبان ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

 در لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

تیم های فجر سپاسی و هوادار تهران به عنوان قهرمان و نایب قهرمان لیگ دسته یک کشور تیم های تازه وارد دوره ۲۱ هستند و تیم های سایپا تهران و ماشین سازی تبریز هم با لیگ برتر خداحافظی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha