مشکل «سرجوخه» حل شد/ آغاز پخش از دوشنبه

تهران- ایرنا- سریال امنیتی‌جاسوسی «سرجوخه» ساخته احمد معظمی که قرار بود از سه‌شنبه (۲۷ مهر) پخش شود، طبق اعلام شبکه سه از دوشنبه (سوم آبان) روی آنتن می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، سریال سرجوخه ساخته جدید احمد معظمی که پخش آن به دلیل پاره‌ای از مشکلات به تعویق افتاده بود؛ با رایزنی‌های انجام شده و تامین نظر ارائه شده به جدول پخش شبکه سه برگشت. این شبکه از جمعه ۳۰ مهر با پخش تیزری جدید اعلام کرد که سرجوخه از سوم آبان ماه روی آنتن می‌رود.

این سریال را ابوالفضل صفری تهیه کرده که پیش از این سریال‌های امنیتی جاسوسی خانه امن، سارق روح و ترور خاموش را تهیه و تولید کرده است.

سرجوخه از  بازیگرانی چون حبیب دهقان نسب، علی اوسیوند، قربان نجفی، حسن اسدی و علیرضا جلالی تبار بهره می‌برد و همچنین بازیگران جوانی چون سامان صفاری، حمیدرضا محمدی، آرش آصفی، نازنین کیوانی، هژیرسام احمدی، نیلوفر کوخانی و پیام احمدی نیا را در فهرست هنرمندان خود دارد.

این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای براساس متنی از حسین امیرجهانی از ۳ آبان هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن خواهد رفت.

سرجوخه با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند، می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راهشان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha