تولید ۱۵ میلیون سرنگ در هلال‌احمر

تهران - ایرنا - تداوم تولید محصولات راهبردی نظیر سرنگ از جمله برنامه‌های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی است و این شرکت طی مهر ماه ۱۵ میلیون عدد سرنگ تهیه کرده است.

به گزارش روز شنبه از جمعیت هلال احمر،  شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در ماه گذشته(مهر)  موفق به تولید ۱۵ میلیون عدد سرنگ شده که این رقم پس از تشکیل و اعلام مصوبات جلسه قرارگاه مبارزه با کرونا در ستاد مبنی بر افزایش تولیدات، رشد خوبی داشته است.

این تولیدات سبب شده تا قسمتی از دغدغه ها در عرصه تجهیزات پزشکی کاهش یابد و خدمات رسانی به شهروندان در اوج کرونا با خیالی آسوده تر صورت گیرد.

انواع سرنگ ( ۵ میل با سرسوزن جی ۲۲، ۲ میل با سر سوزن جی ۲۳ ، ۱۰ میل با سر سوزن جی ۲۱، پنج میل سه تکه با سرسوزن  جی ۲۲، و ۲ میل سه تکه با سرسوزن جی ۲۳ ) به تعداد ۱۳ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۳۰۰ عدد و سرنگ انسولین جی ۳۰ یک میلیون و ۱۷۹ هزار عدد در ماه گذشته تولید شده است.

همچنین درمدت زمان یاد شده فلاکن به تعداد ۴۲۸ هزارو ۴۰۰ عدد انواع صافی دیالیز(F۶،F۷،F۸،F۶۰،F۷۰،F۸۰) به تعداد ۱۴۲ هزار و ۹۶۸ عدد و محلول دیالیز ۵ لیتری به تعداد ۲۸ هزار و ۹۹۸ گالن در این شرکت تولید شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران زیرمجموعه این سازمان و یکی از مجتمع های صنعتی تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در ایران است که محصولاتی همچون انواع صافی های دیالیز، ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، ماسک سه لایه، شیلد و نظایر آن از دیگر تولیدات اصلی این شرکت در حال حاضر محسوب می شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha