پخش منتخبی از آثار کمدی ایران و جهان در شبکه نمایش

تهران- ایرنا- شبکه نمایش هفته آینده و به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص)، منتخبی از آثار کمدی را در ساعت ۲۱ در بخش صحنه گران پخش خواهد کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم‌های مورد نظر را می‌توانید بر اساس این جدول دنبال کنید.

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱ تا ۷  آبان پخش خواهد شد: شاه کلید، چک، نام و نام خانوادگی، خواب فروش، تصادف ممنوع، فرود هشتم، راه آبی ابریشم نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹: 

فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش هستند، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: رمی، سفر به چین، بازگشت به اورا، رسوایی آرمسترانگ، قهرمان سرعت، کوهی میان ما و شیر.

ساعت ۲۱:

همزمان با هفته وحدت و تولد پیامبر مهربانی و رحمت، حضرت محمد (ص)،  شبکه نمایش ، منتخبی از فیلم‌های کمدی سینمای ایران و جهان را در باکس صحنه گران و در طول هفته پخش می کند: زیر درخت هلو، پس گروهان هفتم چی شد؟، احمق و احمق تر ۲ ، دی دی و ارثیه فامیلی، جنجال بزرگ، نیش زنبور و غریبه ها در شهر نام این فیلم ها هستند.

ساعت ۲۳:

فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: غول بزرگ مهربان، مردی که خیلی کم می دانست، ماموریت خارق العاده، قاعده بازی، روز بعد از فردا، دستبرد به بانک ودره روشنایی.

ساعت ۱ بامداد: 

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: انقام پلنگ صورتی، احمق ها در آکسفورد،  من و اسب آبی ، شمال از شمال غربی، آناند، آفتاب سرخ و فرار به سوی پیروزی هستند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha