۱ آبان ۱۴۰۰،‏ ۹:۳۳
کد خبرنگار: 2058
کد خبر: 84514980
۰ نفر

برچسب‌ها

جوی پایدار بر هوای خراسان رضوی حاکم است

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:از امروز تا فردا بعد از ظهر جوی پایدار بر هوای استان حاکم است و پدیده غالب، افزایش سرعت وزش باد به ویژه در مناطق بادخیز است.

زهرا عنایتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افزایش ابرناکی با احتمال رگبارهای پراکنده باران از یکشنبه عصر و روز دوشنبه در خراسان رضوی  پیش‌بینی می‌شود. 

وی اضافه کرد: یکشنبه عصر و روز دوشنبه برای خراسان رضوی رگبار پراکنده پیش بینی می شود که این جبهه هوایی اواخر وقت دوشنبه از مرزهای شرقی خارج می شود اما روز چهارشنبه دمای هوای استان بین هفت تا ۹ درجه کاهش می‌یابد و آسمان خراسان رضوی نیز از این روز به بعد دوباره ابرناک می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی شبانه روز گذشته شهرستان باخرز با دمای منهای ۲ درجه و داورزن با ۱۹ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان بوده‌اند و دمای هوای شهر مشهد نیز بین ۲ تا ۱۵ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است همچنین بیشترین سرعت وزش باد نیز با ۴۷ کیلومتر در ساعت در تایباد ثبت شده است و امروز نیز حداکثر دمای شهر مشهد به ۱۹ درجه در روز و پنج درجه سانتیگراد در شب می‌رسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha