وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشهد سفر کرد

مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای نخستین بار از زمان قبول مسوولیت در این وزارتخانه روز شنبه به مشهد سفر کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا عیسی زارع‌پور که صبح امروز وارد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد پس از زیارت بارگاه مطهر حرم رضوی از خدمات و فناوریهای جدید حوزه ارتباطات کشور مستقر در اداره کل پست خراسان رضوی بازدید خواهد کرد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: وزیر ارتباطات در این سفر  از پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور  که در حوزه تولید محتوای فضای مجازی فعالیت دارد و در طبقه چهارم پست مرکزی خراسان رضوی واقع است بازدید خواهد کرد.
علی دلگیر افزود: بازدید از نحوه ارائه خدمات اداره کل پست مرکزی خراسان رضوی واقع در خیابان امام خمینی مشهد از دیگر برنامه‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به مشهد است.
پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به مساحت ۶ هزار متر مربع در طبقه چهارم پست مرکزی استان خراسان رضوی قرار دارد و فعالیت خود را  از خردادماه امسال آغاز کرده است.

در این پارک ۱۴ شرکت فناوری اطلاعات با قابلیت ۵۵ فعالیت استارتاپی استقرار دارند که ۲ شرکت از این تعداد شتاب دهنده هستند.
در این پارک که مرکز توسعه دیجیتال به شمار می رود تولید و صادرات محتوا و خدمات ابری (ذخیره سازی اطلاعات) و امنیت صورت می گیرد و با راه‌اندازی آن اشتغالزایی برای ۲ هزار و ۵۰۰ نفر فراهم شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha