سن‌ایچ بی‌خیال صدر نمی‌شود؛ جشنواره گل شاگردان «کشاورز» در لیگ فوتسال

تهران- ایرنا- هفته ششم لیگ برتر فوتسال با صدرنشینی سن‌ایچ ساوه و پیروزی پرگل گیتی پسند اصفهان پیگیری شد.

به گزارش ایرنا، هفته ششم لیگ برتر فوتسال امروز (جمعه) با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد و در پایان تیم‌های سن ایچ، گیتی پسند، کراپ و مقاومت البرز موفق شدند رقیبان خود را از پیش رو بردارند. 

گیتی پسند اصفهان ۹ - ۲ مجتمع فردوس قم 

شاگردان «محمد کشاورز» در ادامه عملکرد خوب خود در لیگ برتر، در این دیدار هم توانستند با یک نتیجه پرگل حریف خود را شکست دهند. گیتی پسند با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به مس سونگون در رده دوم قرار گرفت. فردوس نیز با این شکست ۶ امتیازی و در رده نهم قرار دارد. 

فرهاد توکلی، میثم خیام، سعید احمدعباسی(۳ گل)، طاها مرتضوی، مهدی مهدی خانی(۲ گل) و سیدسجاد موسوی توانستند گل های گیتی پسند را به ثمر برسانند. مهران رضاپور و سیدحسین رضوی نیز توانستند گل های فردوس را وارد دروازه حریف کنند.

چیپس کامل مشهد ۱ - ۴ سن ایچ ساوه

سن ایچ در این فصل بی خیال صدرنشینی نمی‌شود و همچنان حریفان خود را یکی پس از دیگری از پیش رو بر می‌دارند. آن‌ها همه بازی های فصل خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و با ۱۸ امتیاز به تنهایی در صدرجدول جای گرفته‌اند.

علیرضا جوان(۲ گل)، علی مروتی و علی رستمی برای سن ایچ ساوه و ناصر حاجی برای نماینده مشهد گلزنی کردند. 

چیپس کامل مشهد با ۴ امتیاز در رده دهم قرار دارد. 

 کراپ الوند ۴ - ۱ راگا شهر ری

کراپ با تمامی ستارگان خود به مصاف راگا شهر ری رفت و در پایان توانست این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست دهد. نماینده الوند با این پیروزی 

بهزاد عظیمی، علی عابدین، مسلم اولادقباد و امیرحسین رسولی گل های کراپ را به ثمر رساندند. مجتبی امیرخانی نیز تک گل راگا را وارد دروازه حریف کرد. 

راگا با این شکست ۳ امتیازی و در رده یازدهم باقی ماند. 

مقاومت البرز ۳ - ۱ شهروند ساری

مقاومت البرز با نفرات جوان خود در این فصل توانسته نتایج خوبی بگیرد. در ادامه این نتایج، نماینده البرز در خانه موفق شد شهروند ساری با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارد. 

علیرضا ابوالقاسمی فرد، شهاب طالبی و سهیل جامدی گل‌های مقاومت را به ثمر رساندند و محمدتقی علیزاده تک گل شهروند را وارد دروازه حریف کرد. 

فولاد زرند ایرانیان - ملی حفاری خوزستان (این دیدار به دلیل ارائه نشدن تست PCR توسط تیم حفاری، لغوشد)

نتایج دیگر دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتسال که دیروز برگزار شد، به شرح زیر است: 

فرش‌آرا مشهد ۱ - ۲ مس سونگون ورزقان

سپاهان اصفهان ۴ - ۰ زندی بتن کلاردشت 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha