رییس فدراسیون جودو: تحت هجمه‌های سنگین دشمنان نظام هستم

تبریز-ایرنا- رییس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت: مدت بیش از دو سال است که تحت شدیدترین هجمه های دشمنان علیه این مجموعه و خودم هستیم.

به گزارش شنبه ایرنا، آرش میراسماعیلی در مجمع انتخاباتی هیات ورزشی جودو آذربایجان شرقی ، افزود: هرچند طی این مدت حملات ناجوانمردانه و ناعادلانه علیه ما صورت گرفته اما ما در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب اسلامی پا پس نمی کشیم و افتخار می کنیم که این فدراسیون پرچمدار موضوع دفاع از اسلام و آرمان های انقلابی مردم ایران است.

وی اظهار داشت: ما به هیچ عنوان از برنامه ها و اقدامات خود برای توسعه رشته ورزشی جودو عقب ننشسته ایم و  در حال حاضر تعداد ۹۶ هزار عضو جامعه جودوی کشور هستند و سعی می کنیم این تعداد را افزایش دهیم.

میراسماعیلی از راه اندازی مسابقات جودو ساحلی کشور خبر داد و اضافه کرد: این ایده که مختص کشور ماست و به فدراسیون جهانی نیز پیشنهاد آن ارائه شد، استقبال خوبی شده و حتی در استان های بدون ساحل نیز فعالیت های خوبی برای ایجاد زیرساخت های آن انجام گرفته است تا به زودی شاهد برگزاری مسابقات این رشته باشیم.

وی از حضور یک مدیر ورزشی در رأس وزارت ورزش و جوانان به عنوان اتفاقی بسیار مهم در این سطح یاد کرد و گفت: این یک اتفاق خوب است  و در وزارت ورزش و جوانان فعلی که یک مدیر ورزشی هدایت امر را به عهده دارد، کار کردن سهل است.

میراسماعیلی ادامه داد: رییس قبلی هیات جودوی آذربایجان شرقی خدمات ارزنده ای انجام داده است که ثمرات و برکات آن تا سال های سال نمود عینی خواهد داشت و ما در شورای راهبردی جودو کشور پذیرای نظرات، ایده ها و تجربیات آقای روستایی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این مجمع گفت: در این استان ۲ نفر شخصا زیر ساخت مناسبی برای ورزش ایجاد کرده اند که یکی از این دو نفر آقای روستایی است که در مورد تاسیس آکادمی جودو استان تلاش کرد و منجر به احداث آن شد و دومین فرد آقای زنوزی است که در مدت ریاست هیات بدمینتون استان، آکادمی بین المللی بدمینتون را شخصاً احداث کرد و در اختیار ورزشکاران قرار داد و من ازبابت این موضوع از هر دو عزیز قدردانی می کنم.

ایوب بهتاج افزود: در هیات جودوی استان بحث مجموعه تمرینی مطرح است و این مجموعه شامل سالن تمرین، بدنسازی، رستوران، خوابگاه خواهد بود و استارت آن از مدت ها پیش زده شده و امیدوارم در زمان ریاست جدید هیات شاهد افتتاح آن باشیم.

وی ضمن تبریک مقام سوم بانوان جودوکار آذربایجان شرقی در رقابت های کشوری، اظهار داشت: از رئیس جدید هیأت جودو انتظار داریم لیگ های رده های مختلف سنی را راه اندازی کنند و در این راه، از مربیان، داوران و ورزشکاران برای پیشرفت و توسعه جودو استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، در این مجمع روزبه سعیدی با کسب ۱۵رای توانست به مدت ۴سال ریاست هیات جودوی استان آذربایجان شرقی را به عهده بگیرد.

وی  رویکرد تعاملی و توسعه ای درباره جودو را مطرح کرد و گفت: در زمینه توسعه همگانی جودو و قهرمان پروری در این رشته ورزشی، تمام ظرفیت های استان را به کار می گیریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha