دستور رییس جمهوری درباره برخورد با گرانی امیدآفرین است

کاشان - ایرنا - امام جمعه اردستان گفت: حرکت‌های امیدبخش دولت سیزدهم از جمله سفرهای استانی و دستور رییس جمهوری به وزیران درباره برخورد با پدیده گرانی، امید را به جامعه تزریق کرده است. 

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در خطبه نماز جمعه اردستان در مسجد جامع این شهر افزود: برخورد با دانه درشتان‌ بانک مرکزی که میلیاردها ارز کشور را به هدر دادند امیدبخش و لازم است چنین مواردی در زمینه‌های دیگر از جمله گرانی نیازهای روزانه‌ مردم‌ صورت گیرد.

وی با اشاره به مانور اخیر نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: نمایش قدرت‌ نیروهای مسلح، موجب بازدارندگی و هراس دشمنان و ایجاد امید در دل مردم می‌شود.

خطیب جمعه اردستان، سفر سرلشکر محمدحسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح به پاکستان و روسیه را نشان از فعال شدن دیپلماسی کشور در زمینه‌های نظامی و یک نوع قدرت‌نمایی دانست و گفت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال ایجاد اختلاف و تشنج‌آفرینی در منطقه هستند و اینگونه سفرها مانع تحقق خواسته‌های دشمن می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انفجار تروریستی جمعه گذشته در مسجد قندهار افغانستان اشاره کرد و افزود: داعش که محصول آمریکاست، مسوولیت این حادثه را برعهده گرفت که نشان از کینه و دشمنی عمیق با مسلمان و به ویژه شیعیان دارد.

حجت‌الاسلام دهشیری در ادامه تحرک‌های جدید دشمنان در لبنان و سوریه را مطرح و تصریح کرد: دشمنان می خواهند با این شیطنت‌ها ایران و طرفداران نظام اسلامی را تحت فشار بگذارند، اما باید دانست اگر مردم ایران و مسلمانان همبستگی خود را حفظ کنند دشمن کاری از پیش نخواهد برد.

خطیب جمعه اردستان خطاب به مسوولان گفت: به فکر رفع مشکل مردم باشید تا دشمن نتواند از این موضوع سو استفاده کند.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب شهردار اردستان تاکید کرد: خواست مردم این است که‌ مسوول و شهردار خالصانه و برای رضای خدا به مردم خدمت کند و ایمان، توکل و خدمت صادفانه را سرلوحه کار خود قراردهد تا موفقیت به همراه داشته باشد.

امام جمعه اردستان اضافه کرد: شهردار باید طرح‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشد و با برنامه وارد میدان شود، از نظرهای دیگران استفاده کند و طرح‌های پیشنهادی نخبگان را بررسی و در اجرای امور مورد استفاده قرار دهد.

حجت‌الاسلام دهشیری تصریح کرد: شهردار نباید در اتاق شیشه‌ای بشیند، بلکه باید در میدان باشد و مشکل‌ها را از نزدیک درک و در راستای رفع آنها تلاش کند، همچنین نباید تبعیض در شهرداری وجود داشته باشد، تتها ملاک قانون باشد و تخفیف‌ها و صدور مجوزها برای همه یکسان و مطابق قانون عمل شود و حقی از کسی ضایع نشود.

وی با اشاره به نیاز اردستان به اقدام‌های عمرانی و خدماتی و غفلت نکردن از فعالیت‌های فرهنگی اظهار داشت: مسوولان با نصب تابلوهای فرهنگی چهره شهر را زیبا و با نصب صندوق‌های پیشنهادها نظرهای مردم را بگیرند و اجرایی کنند تا پس از چهار سال هم شهردار و هم شورای شهر موفقی داشته باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha