وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از یادمان شهدای اصلاندوز رونمایی کرد

اردبیل - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه در جریان سفر به شهرستان اصلاندوز مغان از یادمان شهدای این شهرستان مرزی رونمایی کرد.

به گزارش ایرنا ، محمدمهدی اسماعیلی که بعنوان نماینده دولت در شهرستان اصلاندوز مغان حضور یافته است، همچنین نسبت به مقام شامخ شهدای این خطه مرزی ادای احترام کرد.

وی عشایر و مرزداران منطقه مغان را مردمی غیور ذکر کرده و بیان کرد: مرزداران این منطقه در طول تاریخ نقش ویژه‌ای در پاسداری از حاکمیت ملی کشور برعهده داشته‌اند.

بازدید از پروژه‌های مهم اصلاندوز از جمله پروژه سیفون دره‌رود و پروژه لایروبی سد میل مغان از جمله برنامه‌های سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصلاندوز مغان است.

همچنین حضور در نشست شورای اداری اصلاندوز ، بازدید از مجتمع ولیعصر شهر گرمی و بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهر اردبیل از دیگر برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان اردبیل است.

رئیس‌جمهوری روز جمعه در هشتمین سفر استانی خود وارد فرودگاه پارس‌آباد مغان در استان اردبیل شده و مورد استقبال آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و سیدحامد عاملی استاندار اردبیل قرار گرفت.

آیت‌الله رئیسی در این سفر از برخی پروژه‌ها و توانمندی‌های اقتصادی شهرستان پارس‌آباد مغان و اردبیل بازدید کرده و دیداری با نمایندگان اقشار مختلف مردم خواهد داشت.

همچنین جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور رئیس‌جمهوری برگزار می‌شود و وزرای اعزامی به شهرستان‌های مختلف استان گزارش خود را از مسائل و مشکلات مناطق مورد بازدید خود ارائه خواهند کرد.

رئیس‌جمهوری را در این سفر معاونان و تعدادی از وزرای دولت همراهی می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha