دیدار رییس فدراسیون بدنسازی با سفیر نروژ

تهران-ایرنا- در جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و سفیر نروژ در ایران درباره همکاری دوجانبه در زمینه بدنسازی و پرورش اندام و برگزاری اردوهای مشترک بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، سیگوال هاوگه سفیر نروژ در ایران روز جمعه با حضور در محل آکادمی بین‌المللی IFBB در ایران با عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی، حسن کرباسی دبیر فدراسیون و محمد امیرعظیمی رئیس کمیته باشگاه‌ها دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار طرفین در خصوص تسهیل در صدور ویزای ملی‌پوشان پاورلیفتینگ برای حضور در پیکارهای جهانی که قرار است ۲۰ روز دیگر در نروژ برگزار شود، گفت و گو کردند و سفیر نروژ در این خصوص قول مساعد داد. در این جلسه همچنین درباره همکاری دوجانبه ایران و نروژ در زمینه بدنسازی و پرورش اندام، به ویژه در بخش آموزش صحبت شد.

نصیرزاده گفت: با توجه به این که پرورش اندام ایران سال‌هاست در سطح اول این رشته در جهان قرار دارد، آمادگی داریم تجارب خود را در حیطه بدنسازی و ورزش‌های قدرتی در اختیار ورزشکاران نروژی قرار دهیم. این جلسه می تواند نقطه شروعی برای این همکاری باشد.

وی پیشنهاد داد که در آینده اردوی مشترک تیم‌های ملی‌ پرورش اندام و پاورلیفتینگ در ایران برگزار شود.

سیگوال هاوگه سفیر نروژ هم گفت:  امکانات بدنسازی و پرورش اندام ایران خوب است و  در شمار قدرت‌های پرورش اندام جهان قرار دارد. امیدوارم ملی‌پوشان پاورلیفتینگ ایران در نروژ مسابقات خوبی را پشت سر بگذارند و بدون مشکل به نروژ رفته و به کشور خود بازگردند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در آینده همکاری مثبتی داشته باشیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha