مساجد باید محل افکارسازی و فرهنگ آفرینی باشند

بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: مساجد باید نقش تاثیرگذاری در همه بخش های جامعه و همچنین محل افکار سازی و فرهنگ آفرینی باشند.

حجت الاسلام مرتضی موسوی جاجرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته بجنورد اظهار داشت: مساجد باید نقش خود را در ساخت یک جامعه اسلامی ایفا کنند و محل حضور و مشارکت همه باشند.

وی با اشاره به این که مبارزه با مستکبران و ظهور منجی علم بشریت با وحدت مسلمانان جهان امکان پذیر می شود گفت:  وحدت مسلمانان و کشورهای مسلمان راهکار مبارزه با مستکبران و زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است

خطیب جمعه بجنورد با تبریک ولادت پیامبر اسلام (ص) و هفته وحدت، همدلی و در کنار هم بودن همه مسلمانان جهان را راهکار مبارزه با مستکبران و زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت دانست.

وی افزود: حکومت پیامبر گرامی اسلام(ص) در راهبری و هدایت جامعه با توجه به این که مبتنی بر کرامت انسان ها و مبارزه با ظلم و بی عدالتی بود در تمامی تاریخ و در همه زمان ها الگوی موفقی برای همه حکومت ها و مردم هاست.

خطیب موقت نماز جمعه بجنورد با اشاره به برکات رهبری امام راحل و رهبر انقلاب در طول تاریخ انقلاب و نقش برآب شدن همه فتنه ها با هدایت با بصیرت سکان انقلاب اظهار داشت:یکی از این برکات  حقارت استکبار و آمریکا و هم چنین  رژیم غاصب صهیونیستی در مقابله با نظام اسلامی است که با وجود انواع دسیسه ها راه به جایی نبرد و همراهی مردم با ولایت فقیه همیشه این دسیسسه ها را نقش بر آب کرد.   

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha