امام جمعه موقت بوشهر: سفرهای استانی هیات دولت امیدآفرین است

بوشهر-ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: سفرهای استانی هیات دولت سیزدهم که منجر به شنیدن مسائل و مشکلات مردم توسط رئیس جمهوری می‌شود، امیدآفرین است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام یوسف جمالی در خطبه‌‏‎های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: در جریان این سفرها رئیس جمهوری حتی در مناطق روستایی و دوردست نیز حضور پیدا می‏‌کند که این رویکرد بسیار ارزشمند است.

وی بیان کرد: مردم باید بتوانند بدون واسطه با مسئولان ارشد نظام صحبت کنند که سفرهای استانی رئیس جمهوری و دولت سیزدهم جلوه‌‏‎ای زییا از تحقق این ارتباط مردمی و بیان مسائل و مشکلات است.

جمالی در بخش دیگری با گرامیداشت قیام زنان لرده دشتستان اظهار کرد: در این رویداد تاریخی زنان سلحشور لرده در مقابل استعمار انگلیس ایستادگی و آنها را متحمل شکست کردند.

خطیب نماز جمعه بوشهر گفت: بنابر خواسته نماینده ولی فقیه در استان و شهروندان بوشهری شایسته است ۱۵ آبان روز قیام زنان لرده به نام روز مبارزات ضداستعماری زنان ایران نام‌گذاری شود.

وی بیان کرد: قیام ضداستعمار زنان لرده افتخاری بزرگ برای بانوان بوشهری است و امروز پرچم زنان در دستان زنان نجیب ولایت‌مدار استان بوشهر است.

جمالی اظهار داشت: بانوان بوشهری با وجود آمد و شدهای فرهنگی مختلف به این شهر و اثرگذاری آنها در دفاع از انقلاب و ولایت در کشور بهترین هستند و هرجاکه نظام به آنها نیاز داشته با صلابت و اقتدار در صحنه حاضر شدند که یک نمونه بارز آنها حضور باشکوه در راهپیمایی‌‎ها است.

وی گفت: بانوان بوشهری در صحنه عفاف و حجاب نیز از عفیف‌‎‌ترین و نجیب‏‌ترین بانوان محسوب می‎‌شوند.

جمالی با گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: دشمنان برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی برنامه دارند ولی با این حال پیروان مذهب‌های شیعه و سنی با اتحاد و برادری هدف‌‏های شوم دشمنان را نقش برآب کردند.

وی افزود: چنانچه ظرفیت ‏های جهان اسلام همواره در کنار یکدیگر قرار داشته باشد دشمنان هیچگاه برای مقابله با آنان راه به جایی نخواهند برد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha